2733
2739
انقدر بدم میاد از این سریال چندش که چی شوهرت مرد ازدواج کنی وا این همه جون هستن مجرد تبلیغ می کنه زن ...

خانم مظفری 🙄🙄🙄🙄

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاشو پهن نکردمریضه رومبل اورد بالش گذاش وملافه کشید ک از بیمارستان اومد اونجا بشینه استراحت کنه

حالا معلوم نیس کی دوشنبه میشه ک عقد کنن بعد بیارتش خونه واضح نشون ندادن ولی منظور همون جا انداختن

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
جالبه من مادرم در چهلوپنج سالگی بعدپنج سال مرگ پدرم ازدواج کرد مامانم هم داماد داره هم عروس خداروشکر ...

خوش بحالت کاش مادر من هم بعد از ۳ ساله ک پدرم فوت کرده ازدواج میکرد .امشب از خدا خوایتم مادرم رو از تنهایی دربیاره 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 
2728

یکم با حیا تر انجام میشد بهتر بود...هیچ کس نمیگه حق ازدواج نداره ولی یهو بگه من جوابم مثبته ب بقیه بعدم قرار عقد...جوونای 18 ساله ایقد عجله ندارن

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
چرا چرت و پرت میگی عزیزم حالا کسی شوهرش مرد دیگه حق زندگی نداره

اصولا فیلمش چرت و پرته ادمی که بچه ازدواج کرده داره  پسرش بزرگه ازدواج نمی کنه 

قدیما زنا از نداری و بی پولی ازدواج می کردن بچه کوچیک داشتن الان زنی که کار داره می کنه یا بچه هاش بزرگن دیگه  ازدواج نمی کنه اینا همه اش فرهنگ سازی بی خوده 

ایرادی نداره ادما ازدواج کنن ولی این دیگه مسخره اس می خواست ازدواج کنه همون جونی که بچه هاش کوچیک بودن نیاز به سرپناه داشت ازدواج می کرد 

ستایش جای شوهرشم انداخت

فکر کنم یکم دیگه فیلم کش پیدا میکرد براش زعفرون هم دم میکرد  

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
2740
واقعا زشت بود دیگه....حالا میخاین بگین ازدواج خوبه ن دیگه جاشو پهن کنه😕😕

این قسمت خیلی مسخره بود. نه به اون که میگفت نه و نه به اینکه کوچکترین تلاشی نکرد بچه هاشو حداقل نرم کنه. این همه عجله مثلا معنیش چی بود؟؟؟

ستایش حقش بود کاملا مثل بقیه زنایی که بیوه میشن...

کاملا حق داشت واسه زندگی خودش تصمیم بگیره اونم حالا که بچه ها از آب و گل دراومدن

بابای من که خوشش اومد گفت چه عجب تو یه سریال از یه حق زن دفاع کردن

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
2706