2733
2734

یه بار من به مادرشوهرم گفتم اگه من زود مردم راضی نیستم شوهرمو زنش بدین به شوهرمم گفتم راضی نیستم زن بگیری

حتی یه بار به مادر شوهرم گفتم حتی اگه طلاقم بگیرم راصی نیستم شوهرمو زنش بدید کلی بم خندید بعدشم گفت این حرفا گفتنش بده

سلام برای حاجتم یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستایش از فصل اولش خیلی فیلم  مزخرفی بود واقعا نکات اشتباه فیلم خیلی زیاده.من تعجب میکنم چرا فیل ...

آخه تو صدا و سیما اصلا فیلم پخته و قشنگ هست؟  

من سالهاست فیلمی از تی وی نگاه نمی‌کنم ستایشم فقط ی مزیت داره گاهی دیالوگهای خیلی خوبی داره و یکی دیگه از محاسنش اینه ک باعث میشه مردم ب فکر فرو برن همین ک هر شب کلی راجع بهش تاپیک هست و همینک اینهمه اظهار نظر های مختلف این ی نقطه ی مثبت هست تو فیلم ک مردم رو ب تفکر راجع ب ی موضوع وامی‌داره فارغ از قبول داشتن یا نداشتن اقدامات ستایش. وتو هر قسمت داستان رو طوری پیش میبره ک برای قسمتای بعد کنجکاو میکنه و میتونه سرگرمی بدی نباشه برای اون موقع شب 

2728
مخالفم باهاتون پدرم خدا بیامرز دو تا خونه داشت ب اضافه حقوق بازنشستگی عالی ماهی 2400 مادرم دقیقا چها ...

عزیزم شاید با در نظر گرفتن عرف جامعه مادرتون زود ازدواج کرده  و از نظر عرف کاش تا سال پدرتون صبر میکرد ولی از نظر شرع هیج اشتباهی نکرده و حقشه

پول و خونه کافی نیست . لازم هست ولی کافی نیست.

همه ی ما تو همین سایت خوندیم کسایی هستند چه زن چه مرد متاهل که به همسرانشون خیانت کردند و درواقع مرتکب زنا شدن

شاید از واکنش شما ترسیده و دلایل بسیاری دیگه که فقط خودش میدونه اگه پدرتون بود باز همین احساس و نظرو داشتی

یادمون باشه خیلی زود همه ی ما به اخر خط میرسیم و خیلی زود دیر میشه

حرف اخونده تو ستایش در مورد خرس و پروانه یادته که

ببخش که اینو میگم ولی خدای نکرده اگه همین حالا بهت خبر بدن مادرت تصادف کرده یا سکته یا هر چیز دیگه ای و باید بری مجلس ختمش چکار میکنی؟

لطفا بهش فکر کن به روزای که تو رو بزرگ کرده و برات مادری کرده 

ببخشید طولانی بود

یکی از آشناهای ما مث ستایش ۲۲سال بعدازینک شوهرش مرده بود وعروسو نوه و داماد داشت ازدواج کرد الان چن ...

واقعا دست و پاهاش دراز شدند؟ 

به نظرم فقط قلبش شکسته باشه اندازه دست و پاش تغییری نکرده باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من سه چهار صفحه بیشتر نخوندم، همه ما خانم هستیم، کاش یاد بگیریم که کلمات بیوه و مطلقه رو از فرهنگ لغاتمون حذف کنیم. خانمی که بچه داره و شوهرش فوت کرده یا جدا شده، بهش بگیم مادر مجرد، خانمی که بچه نداره ولی سابقه ازدواج داره بهش بگیم خانم مجرد، و دختر مجرد هم که مشخصه دختره دیگه... 

مگه به مردها مطلقه و بیوه میگن که ما به همجنس‌های خودمون میگیم؟! 

بعدش هم هر آدمی حق زندگی کردن داره. دلش بخواد بعد از یه زندگی مشترک که به هر دلیلی تموم شده، میتونه ازدواج کنه، دلش نخواد ازدواج نمیکنه. فقط مهم اینه که باعث خراب شدن زندگی یه خانواده دیگه نشه. همین.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دارم سعی میکنم دیگه هم دوس ندارم ب دیدن ادماز مریض برم یا گ رفتم زیاد نمیمونم یا تو مراسمای ختمم همی ...

عزیزم یه لینک توی امضای من هست. هر کدوم از دوستان که که وارد شدن و تاپیکو مطالعه کردن راضی بودن و حال روحیشون خیلی مثبت شده.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2740
شوهر منم فوت کرده یک ساله به منم وصیت کرد ازدواج کن ولی بچما بذار برو خوب یه مادر هیچ وقت بچشو نمی ...

خدا بیامرزش .چه بد .شماهم مثل من تجربه تلخی دارین.انشالله خدا راه سبزی نشونت بده.الان حالت چطوره؟تونستی فراموشش کنی

وای خدا امشب دیدید

چقدر حرص خوردم ستایش از پسرش نپرسید

پسره بایه ساک لباس رفت بیرون و دیگه هیچی

خانم بله رو له آغا مهدی گفت و همه رو فراموش نکرد یه بار به پسرش زنگ نزد حالش و بپرسه

دلم برای محمد آتش گرفت بخدا

به نظرمن یه سریالی رو شروع کردن هرکاری میکنن تمومش کنن ولی نمیدونن چجوری وهمین طور دارن گندددددددد م ...

باور کن همینه😂😂😂

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
مردا حرف الکی زیاد میزنن جدی نگیر من مجردم ولی اطرافم این  ادم با این شرایط زیاده

خیلیا حرف الکی میزنن.مردو زن نداره 😐 ادم با ادم فرق میکنه. بعدم اینکه همسر من مرد الکی نیست لزومی نمیبینم ک جدی نگیرم حرفشو. چون اون منو و تموم حرفامو جدی میگیره. 

جبهه گیری نیست جانم...بعنی حداقل من جبهه گیری نمیکنم...اما این فرهنگ و عرف اشتباه رو دارن جا می ندار ...

کاملا موافقم👌👌👌

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
خیلیا حرف الکی میزنن.مردو زن نداره 😐 ادم با ادم فرق میکنه. بعدم اینکه همسر من مرد الکی نیست لزومی ن ...

قصد توهین نداشتم ولییی هر ادنی اصولا مرد جماعت پای زن مرده نمیمونه البته نه خانماهم همین طورن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
خانم ها اون پسره مجرد نیست ها  قبلا ازدواج کرده همسرش دنبال پولش بوده و جدا شده ازش بارها پسره ...

چرا دیگه مجرد بود چون حالا یا توی عقدبستگی یا دوران محرمیت قبل اینکه برن سرزندگیشون دختره ولش کرده رفته با ی مرد پولدار ازدواج کرده.همه دیدن اتفاقا این قسمتو. قابل مقایسه با زن چهل ب بالای داماددار با ی پسر بیست و چندساله نیست.

باعقل جوردرنمیاد بیخودی ستایش و ماورایی جلوه دادن ک نه پیرمیشه! نه مظفری توقع بچه داره ازش، نه حاضرشد رضایت مادرشو بگیره، نه ستایش حرمت کوچیکتر بزرگترو خانواده رو نگه داشت ک ی ذره تلاش کنه فرصت بده ب خانوادش کناربیان یا حداقل صبرکنه پسره بیاد باخانوادش صحبت کنه... ذره ای بفکر ارامش بچه هاش نبود فقط‌چسبید ب شوهر کردن و دامادو اورد توخونش و جشن گرفت. اونم هول هولکی بدون حتی یک جلسه صحبت قبل ازدواج! شورشو دراوردن دارن میگن خانواده جایگاهی نداره هرکی هرغلطی خواست بکنه بعد بقیه مجبورن کنارمیان مشورتم ک کشک. ادم باهم اتاقیشم مشورت میکنه چ برسه حانواده.این فقط‌خواست ادای خوبارو دربیاره و ناز و اطوار بیخودی اومد. بقول بچه ها واسه دخترش قبیح بود از،پدربزرگش توقع اجازه عروسی داشته باشه اما خودش نتونست چندروز صبرکنه و فوری بله داد و گفت گوربابای همه خانوادم😐 کلا گند زدن با این سریالشون وگرنه اصل ازدواج مجددش بخودی خود عیب نیست.

2706