2733
2739
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

خیلی باشخصیته و موفق در کار و زندگی 

الگویه خیلی از همسن و سالاش

خیلی مهربونه 

خیلی کم عصبانی میشه 

دست و دل بازه هیچی برام کم نذاشته

خیلی دوسم داره بقول خودش جون داده تا بدستم اورده😉 

بخاطر همین خیلی قدرمو میدونه

کسی چیزی بهم بگه ک ناراحت شم باهاش خیلی جدی برخورد میکنه

هر چی بگم میگه چشم 

دل صافه و دروغ نمیگه

تو کارای خونه هم خیلی بهم کمک میکنه 

۱_قهرمون رو اصلا و ابدا توی جمع نشون نمیده و هیچکدوم از دعوا و مشکلاتی که باهم داریم رو پیش خانوادش و دوستاش نمیگه.کلا از زندگی دو نفرمون به هیچکس هیچی نمیگه و همین انتظار رو از منم داره.

۲_ توی خرج خونه و خرجای شخصیم اصلا کم‌نمیذاره و حتی سوال نمیپرسه چی خریدی که اینقدر خرج شد! کارت های بانکی هردومون همیشه تو خونه ست و هرکدوممون نیاز باشه برمیداریم و هیچ پول و پس انداز پنهانی از من نداره و رمز اول و دوم تمام کارت هاش رو میدونم

۳_هیچ اصراری بر رفت و آمد با خانواده و فامیلش نداره و همیشه میگه دوست داری بیا ببینشون یا دعوتشون کن.دوست نداری هم‌ اجباری نیست اصلا

۴_ اگه هزارتا خوبی به خانوادم کنم و واسه اونا هیچی نکنم هرگز هیچی بهم نمیگه

۵_ همیشه خریدای مامانم رو انجام میده و کاراش رو انجام میده بدون اینکه حتی به روی مامانم بیاره.. میره خرید میکنه واسش میذاره پشت در واحدشون و بی سر وصدا میاد و هیچوقت توقع تشکر و جبران نداره یا اینکه بگه چرا پسراش واسش خرید نمیکنن

۶_اصلا کینه ای نیست و از قهر کردن و حرف نزدن بیزاره

۷_خاله زنک نیست و از خاله زنک بازی چه برای مرد چه برای زن بشدت بدش میاد

۸_همیشه خوراکی های مورد علاقه م رو میگیره

۹_به شام و ناهار هیچ ایرادی نمیگیره و هیچوقت اجبار نمیکنه حتما باید غذا باشه و چرا نپختی و این حرفا..

۱۰_احترام خواهرا و برادرا و مادرم رو خیلی نگه میداره

۱۱_ توی جمع کم حرفِ و اصلا خودشیرین و زبون باز نیست

۱۳_دلش نمیاد بدون‌من سفر و تفریح بره..و اگه یه تفریح کوچولو بدون من بره سریع جبران میکنه و من رو چندجا میبره

۱۴_ازش گله کنم زود عذاب وجدان میگیره و تا چندوقت فکرش مشغول میشه که چیکار کنه که دیگه اونجوری نباشه

حالا با تمام این خوبیهاش یه اخلاقایی هم داره که فقط منم که‌دارم تحمل میکنم😉😉 همیشه بهش میگم هیچکس جز من نمیتونست ده دقیقه هم‌تحملت کنه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخلاق گند ک زیا  داره ولی خیلی از اخلاقاشم خوبه این ک منو ب همه ترجیح میده...پشتم وایمیسه جلو همه...زیاد محدودم نمیکنه...اهل کاره تنبل نیس

اصلش زیزیگولوعه ...من زیزیقلو میدوس👌😍خدایا پناهم باش که بهترین پناهی❤🧡💛💚💙💜🤎
2728

شوهرم همون چیزیه که از خدا میخواستم

اهل نماز و حلال حروم شناس، متعهد و چشم و دل پاک مهربون و خوش اخلاق دست و دلباز خیلی باشعور و منطقیه اهل مطالعه‌س خونواده‌ش خیلی ماهن به عقاید و چارچوبام احترام میذاره اهل هیچ دود و دمی هم نیست استقلال مالی و فکری داره رفیق باز نیست صبور و آرومه خلاصه بگم نامبر وان

.

.

.

‌.

🤔

شاید واسه همینه که هنوز مجردم

خوش اخلاقه، آروم، هر غذایی جلوش بذارم تشکر می کنه، بین خانواده م و خانواده ش فرقی نمیذاره، وقت آزاد ...

کلام درست رو بر زبان بیار 

خسته شدم ممکنه کار رد خراب کنه خدای نکرده 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
والا از وقتی اومدم نی نی سایت متوجہ شدم باید برم پشت سر شوھرم نماز بخونم

دقیقا..منم این خوبیهایی که از همسرم گفتم رو تا قبل اینکه بیام نی نی سایت نمیدونستم.فکر میکردم اینا رفتارای عادیِ

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2738

شوهر من  ازسرکار که میاد مستقیم میره حموم پاهاشو جوراباشو میشوره میاد میشینه البته کارش پشت میزه 

ولی درکل فوقالعاده با سلیقه وتمیزه 

هرروز خونه رو جارو میکنه جمعه ها فقط بشور بسابه خونه بااونه ساعت کاریشم از 5 صب تا 9شبه

تو این چندسال یادم نمیاد جز غذا کار دیگه ای بکنم

من از قیدت نمیخواهم رهایی
اخلاق گند ک زیا  داره ولی خیلی از اخلاقاشم خوبه این ک منو ب همه ترجیح میده...پشتم وایمیسه جلو ه ...

خخخخ اخلاقای گنشو بگم این دو سه تا خوبشم باطل میشن

اصلش زیزیگولوعه ...من زیزیقلو میدوس👌😍خدایا پناهم باش که بهترین پناهی❤🧡💛💚💙💜🤎

شوهرم ظرف میشوره. خونه جارو میکنه. لباس پهن میکنه خشک بشه میاره.‌ خرید میکنه. کلا خییییییلی کمک کارمه. خدا ازش راضی باشه😍😍😍😍 فداش بشم الهی❤❤❤

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
با این اوصاف من برم طلاق بگیرم

عه وا چرا

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

مهربونه،ببینه ناراحتم تانفهمه علت ناراحتیم چیه ول کن نیس،

ب قولی که میده صددرصدعمل میکنه دیریازودداره سوخت وسوزنداره،توخونه ببینه من خستم یادرگیربچه داریم بدون اینکه من بگم گاهی اوقات ظرفارومیشوره یاجارومیزنه،

گاهی اوقات سورپرایزم میکنه مثل دیروز چندتیکه طلابرام گرفت،

بالاخره هرآدمی بگیری خوبی وبدیهای داره هیچ کس کامل نیس،

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

شوهرم تازه ادم شده 

خونموتمیزمیکنه 

شوخی میکنه

همیشه جنس مارک دارمیخره

ازخوراک کمبودی نداریم

مهربونه 

هرچی بخوام میخره کلی طلاخریده 

ماشین میخواست بخره که منصرفش کردم 

توبچه داری کم وبیش کمکم میکنه

خیلی هست ایناذهنم رسید