2737
2734
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست
میگم این عروسه تو عکس تور‌پشت سرش آستین دستاشم هست ؟ 

نمیدونم چی میگی باید دوباره ببینم خخخخ

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

همیشه مراقبمه

بهترین دوستمه

بهترین حامیمه

هیچ وقت مواقع شکست سرزنشم نکرده بلکه بیشتر تشویقم کرده تا حرکت کنم رو به جلو

اگر یه مریضی کوچیک داشته باشم زمین و زمان رو به هم می دوزه تا خوب بشم

اگه یه وقتی به خودم سختی بدم حسابی غصه میخوره و ازم ناراحت میشه که چرا خودمو اذیت کردم

از راحتی خودش می زنه تا من اسایش داشته باشم

دوست داره مثل ملکه ها زندگی کنم...

خدا رو شاکرم بابت داشتنش و این همه شعورش.

Dance me to the end of Love...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فوق العاده صبور برا من خیلی مهربون دست و دلباز با ادب به شدت خانواده دوسته هر کاری ک از دستش بر ...

آها یه چیز دیگه خودش همش میگه حالم ب حال تو بستگی داره😍 ناراحت باشی دنیا رو سرم خراب میشه😊😁

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
میگم این عروسه تو عکس تور‌پشت سرش آستین دستاشم هست ؟ 

دیدم 

نه جداست 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2731
تعادل روحی و اخلاقی داره که خیلیییی واسم مهمه.خلییی

وااای این اصل خواسته ی منم هست 

دیدم  نه جداست

انگار آستین دستاشه 😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
خوبی نداره عصبی  فحاش  برا من خسیس  هیچوقتم حوصله نداره چیزی  تو خونه خر ...

محاله یه آدم اصلااا خوبی نداشته باشه 

شما نمیبینی 

یکم دیگه فکر کن و بگو 

زوووود باااش

2740
محاله یه آدم اصلااا خوبی نداشته باشه  شما نمیبینی  یکم دیگه فکر کن و بگو  زوووود ب ...

یادم نمیاد ! 

خب

نمی زاره گرسنع بمونم 😐براش مهمه گشنه نخوابم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

من هر وقت میبینم 2نفر خیلی رابطه اشون خوبه و موفقن میگم خدایا حفظشون کن و بیشتر براشون بخواه، انشالله خدا همه شما رو واسه هم حفظ کنه و به من و شوهرمم کمک کنه

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

خوش اخلاق، خوددار، راستگو، مومن، همیشه بهش می گم رفتارت خیلی بزرگوارانه ست. هر کس دیگه ای بود با منِ عصبی زیاد دعواش می شد ولی به خاطر آرامش شوهرم هیچوقت دعوامون نمی شه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق

من دوسش دارم ازش راضیم به چند دلیل 😍

خیلی مهربونه 

همیشه تو دعوا کوتاه میاد 

همیشه پیش خانواده اش ازم طرفداری کرده پشتم بوده 

خانواده دوسته خداروشکر 

حلال حروم براش خیلی مهمه 

به اخلاقیات پایبنده شکر خدا 

تو کارای خونه تا جایی که بتونه کمکم می کنه 

بیشتر مشکلات زندگیمون رو دوست داره تنهایی بدوش بکشه مبادا ما اذیت شیم 

یکبارم کل دارایی مون رو از دست دادیم ولی از رحمت خدا و تلاش نا امید نشد خلاصه کلام خیلی آقاست خدا نگه دارش باشه 

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞

من یکعدد خرشانس هستم شوهرم خیلی خوبه نمیگم خوبیاشو چون چشم میخوره هیچوقتم جلو کسی تعریفشو نمیکنم چشمش میزنن 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹