2733
2739

سلام من دخترم ۳۷ روزشه قولنج شدید داره  دکتر پدی لاکت بهش داده... شبا تا خود صبح بیداره منم شبا. ششوهرم سرکاره و تنهام .. بعضی شبا مثل دیشب به شدددددت عصبی میشم.. میخواستم بدونم اشکال نداره چند قطره گریپ میکسچر بهش بدم آخه شبا ساعت ۱۰ پدی لاکت میدم

اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦

فک نکنم عیب داشته باشه از دکتر نپرسیدی

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما بده گریپ میکسچر رو

برو داروخونه بر اساس سنش راهنماییت میکنن چه قطره ای بگیری

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728

منم دخترم همینجوری بود یعنی تا خود صبح گریه میکردا پدی لاکت رو همچنان بهش میدم ولی دکترش گفته گریپمیکسچر خوب نیست گل گریپ بهش داد چند روزی استفاده کردم خوب بود ولی خوب الان 46 روزشه خیلی بهتر شده همونم دیگه نمیدم بهش

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

عزیزم اونا به درد نمی خورن کولیکز بده زود اروم میشه من تجربه همه دارو ها رو دارم فقط این خوب اثر میکنه با عرق نعا و نباتو ابجوش

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

یکی هم قرص لاکتیز خوبه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2738

منم دکتر نوشت براش ولی دختر منم بیست وسه روزشه ترسیدم بدم اخه تو دستور مصرفش نوشته بود زیر یه ماه ندید.چرا کولیکز نمیدی؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
سشوار روشن کن یا جاروبرقی

گریه ش طولانی نیست.. ولژ خیلی بد خوابش میبره..‌ عصبیم میکنه

اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦

عزیزم سشوار بگیر روی شکم و پشتش 

با روغن ماساژ بده 

صداهای یکنواخت مثل صدای جارو برقی بزار

ولی گریپ میکسچر ریسک داره دادنش

میشه بدونم  وقتی عصبی میشی چیکار میکنی و اینکه چطوری خودتو آروم میکنی

منم دخترم همینجوری بود یعنی تا خود صبح گریه میکردا پدی لاکت رو همچنان بهش میدم ولی دکترش گفته گریپمی ...

دختر من انگار گوش دردم داره بیست وسه روزشه همش موهاشو وگوششو میکشه،این راهی داره؟چکارکنم؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
منم دکتر نوشت براش ولی دختر منم بیست وسه روزشه ترسیدم بدم اخه تو دستور مصرفش نوشته بود زیر یه ماه ند ...

نمیدونم دیگه دکتر پدی لاکت داد رو‌گفت 

2706