2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همش ضرره

جلوی جذب ویتامین میگیره 

مادری که میخواد باردار شه باید بدنش رو تقویت کنه

من خودم نخوردم قبل بارداری

طی بارداری نخوردم

فقط بعد زایمانم یه فنجون خوردم دیگه بازم نخوردم 

بعد ازاینکه سه ماه گذشت خوردم

واسه اقدام انقد حساسی باردار بشی چی میشه بعدم مگه شبی یک ونیم لیتر و قراره بخوری 

اخه یه بارداری پوچ داشتم خیلیا گفتن نوشابه باعثش میشه پرسیدم ببینم دوستان اطلاعی ندارن

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
اخه یه بارداری پوچ داشتم خیلیا گفتن نوشابه باعثش میشه پرسیدم ببینم دوستان اطلاعی ندارن

من فکر نکنم علتش نوشابه بوده  باشه عزیزم هرچیزی میشه خورد حتی تو بارداری فقط کم زیاده روی خوب نیس.انقد حساس باشی نه ماه خیلی بهت سخت میگذره.ایشالا بزودی بارداری خوبی تجربه کنی

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2738

تحت نظری؟واسه پوچ دکتر آزمایش یاداروی خاصی نوشت واست؟

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙

نوشابه باعث پوکی استخوانت میشه.چون میخوای باردار شی نباید بذاری کلسیم بدنت ازبین بره

تحت نظری؟واسه پوچ دکتر آزمایش یاداروی خاصی نوشت واست؟

دو ماه بعد سقطم که رفتم ازمایش خاصی ننوشت ولی دارو داد الان میخورم

اخه من جنین رو بردم ازمایش ژنتیک و حدود 3 تومن خرج کردیم واسه ازمایشات ژنتیک که خداروشکر همش خوب بود و مشکلی نداشت 

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
دو ماه بعد سقطم که رفتم ازمایش خاصی ننوشت ولی دارو داد الان میخورم اخه من جنین رو بردم ازمایش ژنتیک ...

بارداریه پوچ فقط ساک حاملگی تشکیل میشه جنینی درکار نیس😳

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙