2733
2739

تونستین ببخشین و باز ب زندگی با طرف مقابل برگردین؟ بازم زندگیتون مثل قبل شد؟ 

چرا من هرکاری میکنم نمیتونم فراموش کنم هرکاری هم میکنه بهش شک میکنم و هی جستجو میکنم میبینم تهش هیچی نبود و من شرمندش میشم چندین بار سر این قضیه دعوامون شده میگه

.شوهرم دیگه خسته شدم چیکار کنم؟

خودم بیشتر از ادن کم اوردم و خسته شدم نمیدونم چیکار کنم ک ب زندگی عادی برگردم😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در حد چت ومجازی اشکال نداره،،میتونی برگردی ولی واقعی باید بزنی نصفش کنی

چه چت چه واقعی در هر صورت شک رو به وجود میاره و اعتماد رو از بین می بره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
درسته ولی خیانت واقعی دردناک تره

من برام حتی خیانت فکری هم خ درد ناکه چه برسه مجازی و واقعی .البته من طلاق رو توصیه نمی کنم به کسی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

عزیزم از ته دل ببخش و فراموش کن. اگر بار اول و آخرش بوده و بعدش پشیمون بوده کلا از ذهنت پاک کن. همه ی ما انسانیم و یه جاهایی لغزش داریم. هر کسی ممکنه این خطا ازش سر بزنه. به حرفم توجه کن. هرکسی، یعنی هم خانوم. هم آقا، هر کسی هم میگه من عمرا همچین خطایی کنم مطمئن باش مورد امتحان خدا قرار میگیره، همین که میبخشی و اجازه نمیدی یه زندگی متلاشی بشه میدونی چقدر مورد لطف خدا قرار خواهی گرفت. 

من برام حتی خیانت فکری هم خ درد ناکه چه برسه مجازی و واقعی .البته من طلاق رو توصیه نمی کنم به کسی

ما واقعا هنوزم هم دیگه رو خیلی دوست داریم ولی تو اون دوران ۶ ماهه ک خیلی فاصله بینمون افتاده بود باعث خیانت شد ولی هر کاری میکنه ک اعتماد منو بدست بیاره ولی من نمیتونم

من ی بار مچ شوهرمو گرفتم تو اینستا با ی زن چت میکرد چت معمولی البته مثلا نوشته بود زنه شما چ پدر خوبی هستید برای بچه هاتون وقت میزارید از این حرفا،بعدشماره خودشم زنه بهش داده بود تو تلگرام فهمیدم پنج صبح بود شوهرم ب دست وپامم افتاد اول انکار کرد بعدقبول حتی بخدا گریه کرد منم بخشیدمش زنه شکل سگ بود،،بخدا تعریف نکنم خودم عین هو فرشته،ولی خب گفتم اشتباه کرده بیخیال

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
عزیزم از ته دل ببخش و فراموش کن. اگر بار اول و آخرش بوده و بعدش پشیمون بوده کلا از ذهنت پاک کن. همه ...

اره عزیزم اینم میدونم حتی ۱ سال پیش داشت واسه منم توی مسافرت ب شمال اتفاق میافتاد من فقط اون لحظه خدارو صدا میکردم ک خدا کمکم کن ب راه اشتباه نرم واقعا بنظرم شیطان تو ادم نفوذ میکنه در صورتی ک همون ۱ سال پیش رابطه ما خیلی خوب بود و کم و کاسای از طرف شدهرم نداشتم ولی با این حال نمیدونم چرا انطوری میشدم 

من ی بار مچ شوهرمو گرفتم تو اینستا با ی زن چت میکرد چت معمولی البته مثلا نوشته بود زنه شما چ پدر خوب ...

از این ادما زیاد فقط دنبال اینن ک ی جای خالی رو پر کنن شایدم خودشون زخم خوردن ک ب بقیه رحم نمیکنن

ما واقعا هنوزم هم دیگه رو خیلی دوست داریم ولی تو اون دوران ۶ ماهه ک خیلی فاصله بینمون افتاده بود باع ...

علت فاصله افتادن بین تون بارداری ات بود عزیزم؟

2706