2733
2734
عنوان

تاپیکای سالای قبل چ خوب بوده..

104 بازدید | 11 پست

یکی مشکل داشتع همه جواب میدادن...بیشتر هم درمورد بچه و بارداری بوده کاش النم مث قبلن بود..‌‌

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
الآن فقط مادرشوهر و خواهرشوهر و جاری و اینجور چیزا اهمیت داره😁

من مشکلی داشته باشم میرم تاپیکای اون موقع رو میخونم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره انگارآدمامهربون تربودن،اطلاعاتشونم بیشتربود ومطالعه داشتن

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2731
اره انگارآدمامهربون تربودن،اطلاعاتشونم بیشتربود ومطالعه داشتن

آره مثلا تاپیک داشتن تا باردار شدن باهم بودن اونایی ک مشکلاشون یکی بود ..الن فقط حرفای خاله زنکی

من مشکلی داشته باشم میرم تاپیکای اون موقع رو میخونم

من عضو قدیمی هستم.آره واقعا انگار نسبت بهم احساس مسئولیت داشتن گاهی مدتها پیگیر رفع مشکل یه نفر بودن  .خوش قلبی رو میشد از نوشته هاشون فهمید 

من عضو قدیمی هستم.آره واقعا انگار نسبت بهم احساس مسئولست داشتن گاهی مدتها پیگیر رفع مشکل یه نفر بودن ...

آره...قبلا با کامپیوتر میومدین سایت؟

2738
اره عزیزم ..کاربرا بهم احترام میزاشتن .خیلی کم دعوا بود 

کاش منم اونموقع عضو میشدم😎

هنوزم آدمای خوب و مهربون زیادن که با حوصله  وقتشنو برای کمک  به دیگران صرف میکنن

اره خب..ولی حال و حوصله ندارن