2733
2734

خیلی بده خیلی....گاهی جونمو به لبم میرسونه. میدونم تنبیه بدنی منسوخه نتایج بد داره ولی  اینقدر عصبانیم میکنه. میدوتم این تنبهم نیست وخالی کردن خشم خودمه نمیدونم چجوری جلو خودمو بگیرم.هشت ساله ایت لجباز و زبون نفهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچقدربزنی روزبه روزبدترمیشه رفتارش برومشاوره یاکتاب بخون وبرای کارهای خوبش تشویقش کن وبهش بهابده که بدونه واسه شمامهمه ودوستش دارین بعضی بچه هابرای جلب توجه این کارومیکنن وشما هرچقدربزنی وقیحترمیشه

2738
وای منم.میزنمش بعضی وقتا بعد پشیمون میشم.وقتی میخوابه به چهره ی معصومش نگاه میکنم و غصه میخورم.خدا م ...

وای سه ساله رو نزن.بچه من هشت سال و نیمه...بزرگه پررو تو بی ادبی تو چشام زل میزنه خونسرد...اونوقته که دلم میخاد بزنمش

به نظرم هیچ گناهی لایق تنبیه بدنی نیست... البته نمی خوام بگم شما حق دارید یانه, شما مادرشین و صلاحش ...

درسته منم هدفم تنبیه نیست اون لحظه اینقدر ناراحت میشم که میزنم. نمیدونم چه کنم که نزنم و جور دیگه واکنش بدم

هرچقدربزنی روزبه روزبدترمیشه رفتارش برومشاوره یاکتاب بخون وبرای کارهای خوبش تشویقش کن وبهش بهابده که ...

خیلی مشاور رفتیم همه کار میکنم براش ولی بازم.کارایی میکنه که اصلا ازش انتظار ندارم

برای منم پیش میاد ما که آدم آهنی نیستیم خسته میشیم البته منم از این موضوع خیلی ناراحتم

درسته...فقط میترسم تو روحیش تاثیر بد بذاره که میذاره...خاهرم میگه ولش کن اینقدر کتکا چیزی نمیشه ما خودمون کوچیک بودیم هم کتک میخوردیم کمی دیگه. بچه ها فراموش میکنن. میگم خدا کنه همینطور باشه

2706