2737
2739
هربارمیبینمت انرژی مثبت داری    

قربونت گلم نظر لطفته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم حتی اگر این فیلم داره فرهنگ سازی میکنه،چه اشکالی داره،ولی نه اینکه هدف پول باشه هدف انسانیت و ...

دختر داییش مگر انسانیت نداشت فقط تجربه یه زن جا افتاده رو نداشت  بلد نبود جلب توجه کنه مثل ستایش

وگرنه مظفری اصلا به ستایش حسی نداشت 

اینقدر جلب توجه کرد هی قائم موشک بازی در آورد  تا پسره رو اسیر خودش کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بذارین نازگل وستایش  حامله بشن باهم جذابترم میشه خانم بزرگ وفردوس هم باهم ازدواج میکنن حالا ببینین کی گفتم  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
دختر داییش مگر انسانیت نداشت فقط تجربه یه زن جا افتاده رو نداشت  بلد نبود جلب توجه کنه مثل ستای ...

اره گل گفتی  بادست پس زدن وبا پا پیش کشیدن ،اینقد کرم ریخت وگرنه مهدی اصلا دوسش نداشت

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2731
دختر داییش مگر انسانیت نداشت فقط تجربه یه زن جا افتاده رو نداشت  بلد نبود جلب توجه کنه مثل ستای ...

نه اینکه فیلمه من تو حالت کلی میگم که هدف اگر اخلاق و انسانیت باشه ازدواج این شکلی مشکل نداره نمونش رو ما تو فامیل داریم و ازدواج های موفقی بودن،دختر دایی مظفری هم مطمئنا دختر خوبیه ولی خب همیدگرو دوست نداشتن نه فقط مظفری اونم دلش به این ازدواج نبود 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2738

نظرم اینه که ستایش با حداقل ۴۰ سال سن و داشتن دوتا بچه بزرگ و داماد شوهر به این خوبی گیرش اومد بعد من که ۳۶ سالمه و سابقه ازدواج ندارم شوهر خوب گیرم نمیاد؟!!!!😫😫😫

آخه چرا؟!!!!

حق دارم حسودی کنم بهش؟!🤔🤨

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
نه اینکه فیلمه من تو حالت کلی میگم که هدف اگر اخلاق و انسانیت باشه ازدواج این شکلی مشکل نداره نمونش ...

ولی توی عرف مملکت ما ازدواج یه پسر با یه زن داماد دار اصلا صحیح و قشنگ نیست شما اصلا به غیر از ستایش به یه آدم دیگه فکر کن ببین جور در میاد

به عنوان یه مادر  یا خواهر قبول میکنی پسرت بره یه زن داماد دارو بگیره

اونم پسری که دختر ها براش سرو دست میشکنن

نظرم اینه که ستایش با حداقل ۴۰ سال سن و داشتن دوتا بچه بزرگ و داماد شوهر به این خوبی گیرش اومد بعد م ...

چون پسر های ما دنبال کیس هایی مثل ستایش هستن 

نه برای ازدواج برای صیغه 

اونوقت دختر های دسته گلمون هنوز ازدواج نکردن 

ولی توی عرف مملکت ما ازدواج یه پسر با یه زن داماد دار اصلا صحیح و قشنگ نیست شما اصلا به غیر از ستایش ...

عزیزم درسته این فیلمه ولی عشق این چیزا حالیش نیست

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
عزیزم درسته این فیلمه ولی عشق این چیزا حالیش نیست

واقعیت سریال ستایش توی جامعه ی ما اینه که زنه اینقدر کرم میریزه تا پسره رو عاشق کنه پسره هم که نمیره بگیرش چون که خانواده رضایت نمیدن 

میره صیغه میکنه بدون اینکه کسی بفهمه و اون دختر های خوب که موقعیت ازدواج رو با اون پسر داشتن مجرد میمونن

اینا هم اومدن ادبی این کار رو ساختن و به خورد ملت میدن

ولی توی عرف مملکت ما ازدواج یه پسر با یه زن داماد دار اصلا صحیح و قشنگ نیست شما اصلا به غیر از ستایش ...

آفرین تو عرف مشکل داره من میگم اگر این فیلم هدفش فرهنگ سازی هست و میخواد بعضی از عرفا رو تغییر بده خوبه،حالا نه به دقیقا موقعیت ستایش، ولی من زیاد دیدم که خانواده پسر راضی نمیشن که پسرشون با ی بیوه که بچه هم نداره ازدواج کنه،این فیلم دیگه بدترین حالت ممکن رو داره نشون میده که بگه تو بدترین حالتش عیبی نداره

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
بعضیاتون چه بی رحمین،حالم بد میشه از یه سری نظرات،الحق که همین شماها پسرا تون رو با ذهنیت زمان قاجار ...

اگر الان برعکسش بود که ی مرد متاهل داماد دار میخواست با ی دختر مجرد ازدواج کنه خیلیا نمیپسندیدن والان همین خانوما اعتراض میکردن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706