2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم منفی نیست ..ولی وقتی کسی میگه هیچکس نمیتونه جاتو بگیره یعنی چی😑یعنی هیچکی😑😐😕

اون یه شوخی کرد 

وگرنه همون اولم اقای مظفریو دید عاشقش شد 

غش،کرد تو خیابون 🙄

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2731

من مامان بزرگم فوت شد

بعد چهلمش هر روز میومدن به بابام میگفتن نمیخواد حاج اقا رو داماد کنید؟ طفلکی تنهاس

اینقدر به بابا بزرگم گفته بودن چرا داماد نمیشی که خودش اخر اومد گفت برام زن پیدا کنید

اینا بد نیس ، بله بد نیس چون مردهههه

ولی زن اگه بخواد عروس بشه ، واااااویلااااس

یعنی توی تاپیک های ستایش امشب فهمیدم زن ستیزی و زنان علیه زنان تو خون یه عده هست! حتی به یه کاراکتر ...

واسه اینکه همش میگفت نمیزارم کسی جای طاهر رو بگیر بعد فرتی فرداش جواب بله داد مسخرست خوب

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
2740

وقتی این همه حرف منفی درمورد یه زن که همجنس خودمونه میشنوم از تعجب شاخ درمیارم...خب از اون موقع نخواسته به هردلیلی ازدواج کنه حالا یا موقعیت نبوده یا به خاطر بچه هاش نخواسته یه مرد غریبه بیاد رو سرشون...الان بچه هاش بزرگ شدن از آب و گل دراومدن فردا میرن پی زندگی خودشون..کی میمونه براش؟؟من حرفم ستایش نیس حرفم زنای جامعه امون هس که شرایط مشابه دارن...حالم بد میشه وقتی اینقد همه دیدشون منفیه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
نمیدونم هر کسی عقیده ایی داره ولی واسه من این کار ستایش بد جا افتاده😐

اگه یه لحظه خودتو جای اون تصور کنی تا الانم که خانمی کرده مونده جای تعجب داره طرف شوهر داره بازم دنبال هزار کار هس حالا ستایش یا امثالهم ازدواج نکردن حالا به هرعلتی...الان موقعیتش پیش اومده چرا ازدواج نکنه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
عالیههه 😁😁 بهترین لباساتو بپوشیااا جلو مردم زشته 😂 

چشممم

میکاپ رو حتما انجام میدم ولی بنظرت شنیون کنیم یا نه؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
چشممم میکاپ رو حتما انجام میدم ولی بنظرت شنیون کنیم یا نه؟

حتمااا مگه میشه بدون شنیون بگرد یک مدل خوشگلشو پیدا کنیییی ☺️☺️ 

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
دیدم منفی نیست ..ولی وقتی کسی میگه هیچکس نمیتونه جاتو بگیره یعنی چی😑یعنی هیچکی😑😐😕

ببین یه گوشه از قلبش همیشه برای شوهرشه...کسایی که عشق اول رو درک کردن متوجه میشن من چی میگم طرف همیشه یه گوشه از قلبت هست ولی در عین حال ازدواج میکنی و شوهرتو دوس داری...این یه جورایی حس و حال ستایشه

خدایش قبول کنین ابکی بود دیگه داماد پاش از سه جا شکسته بعد زنگ زده قرار محضر گذاشته انگار دنبالشون کردن داداش تو الان باید به این فکر کنی کی باید زیرت لگن بزاره برداره ستایشم از اون هول تر امان میدادن ستایش بیست سال صبر کرد اون یارو هم همینجور یه یه ماهم روش نویسنده این فیلمنامه کجا ها سیر میکرده