2733
2739

بیاین از قشنگیای عشق هایی که دیدین 

فداکاریاشون

لحظه هاشون بگین

اسم کاربریم اسم دخملای ایندمه  هیچم زیاد نیس چون من عاچگه دخملم     

شوهرم 

به نظرم عشقش واقعیه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عشق مادرامون بی ریاترین و واقعی ترین عشششششقه بخدا

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

من حسی که به همکارم دارم‌مطمئنم عشق ناراحتیش غم و خوشحالی دوریش حس میکنم از راه دور اما حیف که با خودم این احساسم به گور میبرم و اون دوسم‌نداره

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
2738

بله 

داییم و زنداییم 

دوست بودن با هم ب مدت ۵ سال 

داییم ب خاطرش رف اون شهر شغل خودش رو ول کرد اونجا باشگاه زد 

داداشاش دعواش کردن 

چن مدت داییم خونه نمیومد ب خاطر اینکه مامان جونم اینا نیمرفتن خواستگاری چون شرایط جور نبود 

و کلللی چیزای دیگ ک خیلی زیاده 

اما الان قبل محرم عروسیشون بود و تو خونه شون گرمای عشق رو حس میکنم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
میشنویم

مرسی ای ام شیرازی :/

😁

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
من حسی که به همکارم دارم‌مطمئنم عشق ناراحتیش غم و خوشحالی دوریش حس میکنم از راه دور اما حیف که با خو ...

بخش بگو

چرا خودتو بروز نمیدی 

بله  داییم و زنداییم  دوست بودن با هم ب مدت ۵ سال  داییم ب خاطرش رف اون شهر شغل خو ...

عزیزم قوت قلبن اینا 

اخیییش

2706