2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قسمت اول: سئو چست؟ و چرا خیلی مهم است؟
توی این قسمت درباره اینکه موتور جست و جو چیست و چرا مهم است صحبت می کنیم.

قسمت دوم: موتوی های جست وجو چطوری کرال، ایندکس و رتبه بندی می کنند؟
اگر سایتتونو پیدا نکن دیگه چه فایده ای داره که چه سرویس یا خدمتیو دارین ارائه می کنین. توی این قسمت متوجه میشیم چطوری ربات های گوگل توی اینترنت می چرخند و سایت شما را پیدا می کنند و ایندکس می کنند.

قسمت سوم: استخراج کلمات کلیدی
باید بدانیم هدف یوزر از سرچ کردن یک عبارت چیست و مفهوم مرتبط را هدف قرار دهیم تا با کیفیت ترین یوزرها را داشته باشیم.

قسمت چهارم: سئو داخلی سایت
تو این قسمت میخواهیم بررسی کنیم که چطوری ساختارر محتوایی، رابط کاربری و همه ی المان های مهم را بچینیم تا بتونیم مفهوم صفحه را دقیق به ربات های گوگل برسانیم.

قسسمت پنجم: سئوی فنی یا تکنیکال سئو
زیرساخت فنی سایت اولین جایی هست که باید بهینه شود و بدون بهینه سازی کدها و اجزای تکنیکال رنک گرفتن سخت میشه.

قسمت ششم: لینک سازی و گرفتن قدرت دامنه
وقتی همه اجزا را درست چیدیم، وقت گرفتن لینک است و منشن شدن در سایت های مرتبط و خبری است.

قسمت هفتم: بررسی، تحلیل و دوباره بهتر کردن شرایط برای سئو
باید بدانیم که در استرانژِی ما چه قسمت هایی دارند به خوبی کار میکنند و چه قسمت هایی از برنامه ها عملی نشده اند.

آیا هر 7 مرحله را با دقت بخوانیم؟
اگر مبتدی هستین، قطعا بله
اگر تجربه سئو کردن چند وبسایت را دارید، میتوانید از قسمت 4 به بعد مطلعه کنید.
پیشنهاد من مطالعه کامل همهی 7 مرحله برای همه عزیزان است تا با نظراتشون بتونیم این 7 مرحله را هر چه بیشتر مفید تر و غنی تر از نکات سئو کنیم.
اگر عبارت یا کلمه ای برای شما ناآشنا و گیج کننده بود نگران نباشید، کم کم با همه ی آنها آشنا خواهید شد.
و در مقالات دیگر وبسایت می توانید جواب سوالات خود را پیدا کنید و یا به من ایمیل بزنید (یا واتساب و تلگرام) تا راهنماییتون کنم.  support@javadyasemi.ir   09376996070

منابع:

2731
واسه مدیریت یه سایت فروشگاهی

تمنا جان بهت پیشنهاد میکنم که با افراد متخصص تو این حوزه کار کن وگرنه هم سرمایه ات از بین میره هم اون چیزی که میخواستی نمیشه. من خودم برای طراحی سایت و پیج اینستام شرکت پیرایه رو انتخاب کردم و خیلی هم راضی ام میخوای آدرس سایتش رو میدم توهم برو نمونه کار هاشونو ببین

در پاسخ به این سوال که «مشاوره سئو چیست؟ » می توان به صورت ساده این گونه توضیح داد:

« سئو سایت یک فرایند مستمر ومدون است که بر روی سایت توسط کارشناس سئو انجام می گیرد تا ترافیک صحیح در زمان صحیح و با کاربر صحیح وارد سایت بشوند تا اکشنی از قبیل خرید، دانلود و … در سایت مورد نظر اتفاق بیافتد.»

کسی که می تواند در تسریع این فرآیند به سایت مورد نظر کمک کند مشاور Seo است. مشاور سئو هیچ مسئولیتی روی کیفیت انجام کار ندارد و تنها راه و روش کار را نشان می‌دهد.

2738