2737
2734
چندش تر از اون خانوم بزرگه که برا دامادش زن گرفته که دخترش تنها نشه😑😑 یعنی ادم همچین مامانی داشته ...

واقعا آدم مطلقه یا بیوه باشه شرف داره بمونه یه زندگی کنار هوو

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانم بزرگ برگشت گفت برای دومادم خودم رفتم خونه خواستگاری چون دخترم مریضه رفتم براش زن گرفتم  ...

عایا دخترشم میدونه مامانش همچین غلطی کرده

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
عاغا جای مهدی تو خونه اماده میکنه🤣💦

مگه نمیگن وقتی زن و مرد تنها هستن نفر سوم شیطان😒😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

اون وقت میگن چرا گیم اف ترونز میبینین😂

خب این چه سریالیه واقعا؟ انگار سناریوشُ به بچه ۵ ساله نوشته .

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2706