2737
2734
عنوان

منتظرم‌یکی یکی تاپیک بزنید بگید تو فیلم ستایش تبلیغ دو همسری شده😄

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 40 پست

واسه اونایی که ندیدن: 

حشمت به خانوم بزرگ میگه عروسم میخواد شوهر کنه اونم دفاع کرد که حقشه 

بعدم گفت دخترم بچه دار نمیشد برای دامادم زن دوم گرفتم

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه اونایی که ندیدن:  حشمت به خانوم بزرگ میگه عروسم میخواد شوهر کنه اونم دفاع کرد که حقشه&nbs ...

چه مسخره.ببخشیدا آخه کی دیگه بخاطر بچه میره زن دوم میگیره این همه راه درمان

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
کو کجا؟ قبل من یا بعد من😂😂😂😂

تگيدمت😁

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2731

😟والا با این فیلماشون

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
😟والا با این فیلماشون

خداروشکر تی وی خرابه اصلا کانال های صدا سیما رو نداریم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

حالا اینا ب کنارر چرا مهدی سلوکی انقدر نشیمنگاهش گنده شده😐

2740
حالا اینا ب کنارر چرا مهدی سلوکی انقدر نشیمنگاهش گنده شده😐

😂😂😂😂😂😂

خداروشکر تی وی خرابه اصلا کانال های صدا سیما رو نداریم

منم بعد مدت ها دارم نگاه میکنم خخخخ