2733
2734
عنوان

تاپیک زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 6315 بازدید | 283 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم،  صلوات فرستادم مجدد میفرستم گلی  حاجتت روا الهی

مرسی عزیز دلم لطف کردی😘😘😘🥰🥰😍😍😍

انشاالله پوستتون همونجور ک میخواین بشه 🥰🥰😍😍😍

براتوندصلوات فرستادم گلم

2728
مرسی عزیز دلم لطف کردی😘😘😘🥰🥰😍😍😍 انشاالله پوستتون همونجور ک میخواین بشه 🥰🥰😍😍😍 براتوندصل ...

ممنون گلم😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😚😚😚😚😚😚😚ان شاء الله هم صورتم خوب بشه 

و هم حاجتایی ک مدنظرم برآورده بشه 

شما هم خیلی زود ب حاجتات برسی و دل شاد باشی الهی عزیز

ممنون گلم😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😚😚😚😚😚😚😚ان شاء الله هم صورتم خوب بشه  و هم حاجتایی ک مدنظرم ب ...

انشالله انشالله انشالله انشالله 

راستی عزیزم ما ی گروه خانومانه داریم تو تلگرام اگه دوست داشتی 

ب ایدیم پیام بده ببرمت  البته اگه دوس داشتی 😘😘😘😘

Sara77mahgol@

انشالله انشالله انشالله انشالله  راستی عزیزم ما ی گروه خانومانه داریم تو تلگرام اگه دوست داشتی ...

ان شااااااااالله باشه گلم 

مرسی فدات 😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😚😚😚😚

ان شااااااااالله باشه گلم  مرسی فدات 😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😚😚😚😚

😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩💃💃💃💃💃💃💃🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀😎😎😎😊😊😊😊😊😊😊😊

2740
سلام عزیزم مامانم ب رنگ مو حساسیت داره و سفیدی موهاش هم قوی هست ینی رنگ شیمیایی تیره باید بذاره تا ...

حنا و وسمه مخلوط کنه 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

درمورد جوش های قرمز که  رو پیشونی و چانه میزنه بگووووو

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

میدونی من افسرده شدم 

جلوی سرم کلا خالی شده یه فرق نمیتونم بزنم😭☹️ دعات میکنم اگه بگی چیکار کنم جلوی سرم پر پشت بشه 

یکی دیگه اینکه راه حلی برای پاک کردن هاشور ابرو داری؟ 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

من هر کاری میکنم موهام صاف و لخت نمیشه  

حای ماسک مو و روغن زیتون و لوسیون مو ...میزنم .بازم صاف و لخت نمیشه .موهام موج داره و خیلی حالت داره .

چیکار کنم به جز کراتینه کردن ؟

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706