2752
2734
عنوان

باهوشا یه لحظه لطفن بیایید .من مخم قفل کرد😁😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بالاخره یکی درست نوشت افرین 

واقعن این میشه .مگه نباید اعداد زوج باشه کلن 

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
برای اینکه عدد زوج باشه آخرش باید زوج باشه خب 

واقعن .از کی نشستم مخم گو ز ی ده 😂

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
 نه صدو هشتادو هفت میلیون و ششصد وپنجاه و چهار هزار و سیصد و بیست این زوج

خدا خیرتون بده .همینو بنویسیم 

دیگه نبود 😂😂😂😂

خدا خیرتون بده .همینو بنویسیم  دیگه نبود 😂😂😂😂

خب درسته این

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

خب چون میگی باید زوج باشه پس عدد آخرش باید یه عدد زوج انتخاب کنیم،و چون میگی بزرگترین عدد ۸رو انتخاب میکنیم،

عدد ۲میشه یکان

باید ۹رقم باشه،از عدد ۹شروع میکنیم

۹۸۷۶۵۴۳۱۲

نهصد و هشتاد و هفت میلیون و ششصد و پنجاه و چهار هزار و سیصد و دوازده😊 به همین راحتی 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
نه گلم رقم یکان زوج باشه کل عدد زوج میشه

اع .خوب شد یادم رفته بود .

از کی نشستم پسرم هی میپرسه میگم صب کن الان میگم😂😂😂😂

ببخشید اشتباه شد من فکردم نوشتی نباید صفر داشته باشه 😁

۹۸۷۶۵۴۳۲۰این میشه 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
خب چون میگی باید زوج باشه پس عدد آخرش باید یه عدد زوج انتخاب کنیم،و چون میگی بزرگترین عدد ۸رو انتخاب ...

یعنی آخرش صفر نمیشه😯

2706