2733
2734
عنوان

موهام شدیدا می ریزه چیکار کنم؟

131 بازدید | 13 پست

ریزش شدید مو و شوره های ریز

از وقتی کنکور دادم اینطوری شد

چیکار کنم

کف سرم ریشه موهامم درد می کنه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

داخل امضام آدرس پیج اینستام هست.روشی بلدم ک معجزه میکنه برای حل مشکلت 

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صابون قدیمی بزن ازین سفیدا من از وقتی استفاده کردم هم ریزش قط شد هم رویش مجدد کرد 

کدوما؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2738
دوسه روزبخوری متوجه میشی ریزشت کم میشه

خیلی ممنون

قرص زینک پلاس بخر

هرروز وسط ناهار بخور 

زینک خالی نگیر حتما زینک پلاس بگیر

واسه شوره هاتم کلیر تقویت کننده "زنونه" بگیر بزن فک کنم حدود 50 هزار تومنه ولی کامل میبره 

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
قرص زینک پلاس بخر هرروز وسط ناهار بخور  زینک خالی نگیر حتما زینک پلاس بگیر واسه شوره هاتم کل ...

بدون نسخه پزشک میشه؟ مرسی