2733
2734
عنوان

کیا سنشون بالای ۳۰ هست اما هنوز امادگی فرزندآوری ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا هرچیزی از موقعیتش ک بگذره دیگه حوصله اون کارم از بین میره..شما پسرای بیست و چنساله رو ببین همش دلشون میخاد ازدواج کنن همین ک به سی و پنج‌میرسن میگن دیگه نمیخایم اگرم بگیرن از روی اجبار هست...حتی همون درس خوندن و کنکور از موقعش ک بگزره دیگه حوصلشو نداری..بچه دار شدنم همینه از موقع اصلیش ک بگزره دیگه یا باید قیدشو بزنی یا مجبوری یکی بیاری

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2728
مبارک باشه انشالا ماهام شرایطش جور شه 

مشکل بی حوصله بودن و تنها بودن رو منم دارم ، خیلی هم میترسم اما خب دیگه بچه میاد و آدم باید مواظبش باشه و حوصله داشته باشه و...

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
من کمال گرا هستم .باید همه چی تمام در اختیارم باشه بعد یه نی نی بیاد نمیتونم بگم خودش میاد روزیشم می ...

رو اینکه روزیش میاد که نمیشه حساب کرد روزی در حد شیر و پوشکش شاید بیاد بقیش چی !!

سرنوشت بد نوشت ...

منم نی‌نی ندارم ۳۵ام

اما دلم میخواد آزمایشهای لازموبدم که خیالم راحت شه که هردومون مشکلی نخواهیم داشت

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !
2738
برا چند وقت دیگه میخوای؟

بخودم باشه ۴۰ سالگی 

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !

منم 34 سالمه ، دوست دارم اما هنوز همسرم اوکی نداده....ولی خیلی پشیمونم چرا چند سال پیش آزمایش ذخیره تخمدان ندادم که با خیال راحت این سالا حرصم نمیخوردم

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.
2706