2733
2739
عنوان

عمل بینی سخته؟

209 بازدید | 9 پست

کسایی ک عمل کردن بگن ... و اینکه خیلی میترسم اونچیزی ک میخوام در نیاد به نظرتون می ارره یا نه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

نه نمی ارزه سخته الان ۱۴ ساله عمل  زیبایی کردم 

نفس کشیدن برام سخته هرسال بدتر میشم ادم داره زندگی عادیشو میکنه این چه دردیه برا خودمون بسازیم  با دهن باز میخوابم صبح پا میشم گلوم خشکه از بس دهن باز خوابیدم دندونام اومده روبه جلو حالا باید برم ارتودنسی 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی دوسال حالیمون نیست اما من میفهمم چه رنجیه بعداز حدود۴ سال شروع شد

اره من اینقد به دوستام یا تو همین سایت میگم دخترا عمل نکنید مشکل جای دیگست.به من میگن تو حسودی که اینطور میگی مامی خایم زیبا تر شیم😁نصف سایت عمل شده

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
اره من اینقد به دوستام یا تو همین سایت میگم دخترا عمل نکنید مشکل جای دیگست.به من میگن تو حسودی که ای ...

همه میگن بینیت خوبه اخه مگه خلی عمل کنی ولی ادمایی میبینم که خیلی زشت بودن عمل کردن خوشگل شدن منم وسوسه میشم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2740
یکی دوسال حالیمون نیست اما من میفهمم چه رنجیه بعداز حدود۴ سال شروع شد

واقعا؟ راستش همه میگن بینیت خوبه جرا میخوای عمل کنی ولی من وسوسه میشم عملیارو میبینم فک میکنم مشکل داره بینیم

همه میگن بینیت خوبه اخه مگه خلی عمل کنی ولی ادمایی میبینم که خیلی زشت بودن عمل کردن خوشگل شدن منم وس ...

خوشگل نشدن خشگل عملی شدن این ۲ تاباهم فرق داره.

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون