2733
2734
عنوان

این کارشون یعنی چی ؟ شما بودید چی کار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 88 پست

[QUOTE=109173609]شاید نخواستن شما رو زحمت بندازن فک کردن اگه دعوت کنن شمام ب رسم ادب باید کادو بدین و این حرفا [/QUOTمن تو این مواقع اصلا نمیتونم درست فکر کنم خوش ب حالت که طرز فکرت خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما فکر کن اون کیک و عکس و اینام نبود باید میرفتین یا زنگ میزدین تبریک میگفتین یعنی کسی ک تولدشه باید خودش زنگ بزنه بگه تولدمو تبریک بگو 😐

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2728

مادر شوهرم تولد بچه هاش یه زنگ نمیزنه تبریک بگه تولد خودش که میشه کیک میخره میشینه تا برن دستبوسش😃

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
وااا یعنی چی همین مهمونی ساده نباید به ما میگفتن ؟ شما خودتون هم تو این شرایط باشی همین حرفو میزنی ؟ ...

نظرمو گفتم جبهه چرا ميگيري 

اره واسه خود من بارها پيش اومده. ناراحتي نداره كه. يه كيك خوردن ديگه. تو همه چيز كه هميشه نبايد هي مثل مهمون دعوتت كنن

شاید نخواستن شما رو زحمت بندازن فک کردن اگه دعوت کنن شمام ب رسم ادب باید کادو بدین و این حرفا 

نه بابا اولو اخر م که کادو میدیم هر چند لیاقت ندارن پارسال برای مادر شوهرم یه کیف خوشگل چرم خریدم چون کیفش پاره شده بود باز با همون پارش همه مراسمای رسمی و غیر رسمیه میره یا برای پدر شوهرم یه شلوار کتان خوب خریدیم گفت من ازینا نمیپوشم 3 ماه بعد از همون یه رنگ دیگش پاش بود

خدایا شکرت...   
2738
شما فکر کن اون کیک و عکس و اینام نبود باید میرفتین یا زنگ میزدین تبریک میگفتین یعنی کسی ک تولدشه بای ...

بعله ما زنگ زدیم شبشم میخواستیم برین ولی با این کار عمرا برم 

خدایا شکرت...   

شما زياده روي ميكني واسشون تولد ميگيري

ميدونم دوست داري گرم باشه روابط و صميمي بشين اما وقتي جبران نكنن اينطوري ميخوره توو ذوقت

عادي باش تولد نگير واسشون هروقت خودشون دعوتت كردن با خوشي برو 

اينطوري توقعي هم نداري اذيتم نميشي 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
منم از این چیزا اوایل زیاد دیدم دیگه برام عادی شده  جالب اینجاست اینقدر تو رو خوب هستن که فکر ...

اینا که کلا اداب معاشرت بلد نیستن از کل جهاز یه تی وی میخواد شوشوم بخره خودشونو جر میدادن که میخوای چیکار ولی وقتی مبل 60 70 تومنی میخریدم نمیگفتن کمتر بخرید عوضیاااا

خدایا شکرت...