2737
2734
عنوان

این کارشون یعنی چی ؟ شما بودید چی کار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه مجردن 

خب پس یه کیک کوچولوی ساده و جشن خانوادگی بوده.

در ضمن دیگه نگو شوشو

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
بدل نگیر و بزرگشم نکن فقط زیر پستش بنویس آخی مبارکه مام دوست داشتیم باشیم ای کاش خبرم میکردید

من زنگ زدم گفتم ..... فکر میکردن امروزه تولدش میخواستیم بیایم ولی شما دیشب جشن گرفتین پس ما دیگه نمیایم بعدا میایم سر میزنیم 

خدایا شکرت...   

مادر شوهر من تولد منو می دونست ولی ی زنگ نزد تبریک بگه

رفت تو اینستا استوری گذاشت تولدمو

خب ادم همه جاش ب حرف میاد

منم تولدش تبریک نگفتم 😂

میدونی چیه همیشه این خانواده شوهر با کوچیک ترین چیز میتونن با اعصاب بازی کنن شاید برای بعضیها مهم نباشه من ک خیلی حساسم همه چی بهم بر میخوره

حق دارری

بالاخره اونم پسرش بوده تو ام انتظار داری که دعوت مبشدی

2738

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
مادر شوهر من تولد منو می دونست ولی ی زنگ نزد تبریک بگه رفت تو اینستا استوری گذاشت تولدمو خب ادم هم ...

اره دیگه از منو همسرم توقع همه چی دارن ولی کوچیکترین قدمی بر نمیدارن سمت ما 

خدایا شکرت...   
هنوز ازدواج نكردي تازه ميكردي هم بازم لازم نبود دعوت كنن. دورهمي بوده جشن نبوده كه. اونا بزرگترن تو ...

وااا یعنی چی همین مهمونی ساده نباید به ما میگفتن ؟ شما خودتون هم تو این شرایط باشی همین حرفو میزنی ؟ میگم ما برای تک تکشون کیک گرفتیم تولد گرفتیم بعد تو همین مهمونی سادشون یه ز نمیتونستن بزنن بگن شما هم شب بیاید 

خدایا شکرت...