2733
2739
عنوان

به دادم برسید باردارم دندون درد شدید گرفتم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان یه ساعت میشه سیر گذاشتم خداکنه تاثیر داشته باشه

انشالله عزیزم .دعا می کنم خوب شی ...ایشالله نی نیتم سالم سلامت دنیا بیاد

خنده ی تلخِ من از گریه غم انگیز تراست😔میشه ی صلوات برای ارامشم بفرستین.
2731

قطره ها و ژل مسکن هست مال دندون. دنتاژل اسمشه. سریع خوب میشه. فقط ابش رو فرو نده. تو دهن نگه دارو بیرون بریز. سریع اثر میده

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2740
کلینیک آوا تو گوهردشت برا با دارا درست میکنن عزیزم منم همین مشکل دارم فقط میترسم درست کنم شما که شکر ...

مرسی عزیزم نشنیده بودم اسم کلینیکشو .خیلی بد دردیه انشالله بهتر بشه برای شماهم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💙

استامینوفن میتونی بخوری

آمپول بتامتازون نداده برا ریه؟اونم التهاب رو کم میکنه...فکر نمیکنم ضرر داشته باشه دندون کشیدن یا پر کردن تو این سن بارداری...

ضررش عکسش و لیدوکائینش ه...بی حسی رو بگو حداقل دوز بزنه عکس هم ی عکس قبلی دندون ببر فک کنم فقط بخوان عمق دندون رو ببینن...

من ۷ هفتگی امونم رو برید و رفتم عصب کشی...ب دکتره گفتم ضرر و زیانش با خودم...ضررش از هرشب هرشب مسکن و اسپری بی حسی ک میزنم بیشتر ک نیست...

از کجاتون در آوردین آدم معمولی نباید بزنه؟!!فقط کسایی ک مشکل پوکی استخوان دارن نباید بزنن ی چیزی می ...

دگزا درد رو با سرکوب سیستم ایمنی بدن کاهش میده و دقیقا به همین دلیل سیستم ایمنی فرد ضعیف میشه و حتی تو پروسه شناخت بیماری میتونه باعث درد سر هم بشه ..نه تنها رو استخوان بلکه رو گوارش و عملکرد اعصای داخلی بدن هم تاثیر میزاره ...و متاسفانه با سواد پایین مردم ما که به راحتی دارو به هم تجویز میکنن اونم وقتی پیش زمینه اون فرد رو نمیدونن .و بدتر دگزا منع مصرف داره مگر با دلیل خاص توسط پزشک ...هر آدم نرمالی متوجه میشه که هیچ دارویی رو نباید پیشنهاد داد ...اونم وقتی جزو دارو های پرریسک و با تداخل دارویی هست ...تحصیلات من به شما ربطی نداره و نیازی هم ندارم به شما اثبات کنم که پزشکم یا کیم پزشکه ...ریپلای هم نکن ..دگزاتو بزن

وای منم 34 هفته بودم درد شدید دندون طوری که اشک از چشام میومد تا مغزم تیر می‌کشید هر چند روز میومد سراغم. فقط استامینوفن ساده و سیر  میزاشتم یا دارچین و عسل قاطی میکردم میزاشتم رو‌ش. یه ورق آموکسیسیلین 500 هر 8 ساعت خوردم. گوش شیطون کر دیگه نیومد سراغم

خدایا فقط به امید تو. 

من یه ماه به زایمانم تموم دندونام اینطور شدن دکتر بم استامینوفن و مترونیدازول و اموکسی سیلین داد ژلوفن هم نصفش میکنم محتویاتش رو دندون میزارم قورتش نده بعد دهنت و بشور قطره دنتول هم خودم خریدم بی تاثیر نبود الانم زایمان کردم