2737
2739
عنوان

رنگ موی عروس+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 110 پست
اره دوس ندارم روشن این رنگا سنو بالا نشون میده؟چون من خودم بی بی فیسم

الآن همه موهاشون رو مشکی میکنن، این مش خطی ها قدیمی شده تقریبآ

شما سنت کمه اگه دوس داری از رنگ طبیعی موی خودت لذت ببر یا یه تناژ همرنگ موهای خودت

باور کن خیلی شیکه

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
كرجم. مريم قلندري. ولي تهرانم شعبه داره

برای شما چقدر گرفت؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
الآن همه موهاشون رو مشکی میکنن، این مش خطی ها قدیمی شده تقریبآ شما سنت کمه اگه دوس داری از رنگ طبیع ...

قهوه ای فندوقی نظرمه خیلی تیره باشه ولی یکم معلوم باشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
اخه همسرمم دوس داره رنگ کنم بعدشم دوس دارم یه تغییری کنم

مطمئن باش با آرایش و لباس عروس و تاج و.... خیلی تغییر میکنی

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2740
من تهرانم رفتم آرایشگاه گلها تهرانپارس خیلی راضی بودم همه تو تالار میگفتن خیلی عوض شدی با اینکه نزدی ...

اره پیجشو دارم دنبال ارایشگاه خوب باقیمت مناسبم 

مطمئن باش با آرایش و لباس عروس و تاج و.... خیلی تغییر میکنی

ارایشگاهم پیدا نکردم

ارایشگاه رو کی باید رزرو کنم فروردین عروسیمه

سمتای پیروزی تهرانپارس بالاها نمیتونم این مناطق میخوام ارایشگاا خوب

2706