2733
2734
خیلی مرد خوب، سر به راه، مهربون، باوقار، و کلا خانواده دوسته، اسمش محسن ، ولی دریغ از یک محسن جان گف ...

ببخشید چقد از این اسم بدم میاد و چقدر از این محسن نام خیانت دیدم😣 هر جا اسمشو میشنوم پرت میشم به گذشته لعنتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا یه اتفاقی افتاده که شما بی خبرید ،وقتی من نامزد بودم به همسرم گفتم من دوست دارم اسمتو با .فلان.پسوند صدا بزنم ایشون گارد گرفت و کلی دعوا کرد که اصلا حق نداری خیلی خشک و رسمی فقط اسمم رو جلوی دیگران صدا بزن از اون موقع تا حالا اصلا اسمشو صدا نزدم خیلی تو ذوقم خورد بعدا اعتراف کرد تو مجردی خواهراش و زن داداشاش مسخره اس می کردن و ادای زن اینده اش رو در می اوردن که مثلا با عشوه و القاب مختلف عشقی صداش می زده حالا همیشه ناراحته  و دوس داره اسمشو بگم اما من فقط عشقم و عزیزم صداش می زنم

2728
2738
من یازده ساله ازدواج کردم تا حالا دو بار صداش کردم‌ . خوب شد بچه دار شدم. الان بهش میگم بابا

🤭😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎

من تا حدود یکسال و نیم اسم همسرمو جلوی خانواده ام صدا نمیزدم خجالت میکشیدم اینقدر مامانم گفت چرا اسمشو نمیگی تا بالاخره الان اسمشو میگم ولی باز یه خجالتی دارم همیشه با این اصلا خانواده ام سختگیر نیستن و ازادن.تو این ۶ سال حتی یکبار کنار شوهرم تو خونه بابام نخوابیدم هر بار مامانم‌تشک انداخت واسمون من تشک شوهرمو بردم بیرون تو هال تنها بخوابه جلو بابام روم نمیشه شوهرمم راه دوره هر وقت میریم شهر من جدا میخوابیم

عادت کرده دیگه.منم تاحالا مادرشوهرمو صدا نزدم کارش داشته باشم میگم آآآره فلان کارو بکنیم؟آآآره فلان ...

وای منم نمی‌دونم اسمشو ببرم الان هشت ساله ازدواج کردم تو یه اپارتمانیم هر روز همو میبینیم نمی‌تونم اسمشو ببرم چیکار کنم چه طوری درستش کنم 

...
2706