2733
2734

سلام دوستان دیروز عصر دخترم یهو تب کرد دور چشماش هم نقطه نقطعه حالت خونمردگی شد تبش هم پایین نمیومد بردمش درمانگاه گفت گلوش ورم داره بروفن داد با بروفن تبش کنترل شد امروز صبح اوردم پیش دکتر خودش میگه گلوش یه کم قرمز شده براش ازمایش نوشت میگه ممکنه ویروس وارد خونش شده باشه خیلی نگرانم تو رو خدا دعا کنید  عصر باید جواب ازمایشش بگیرم نشون دکتر بدم بچه های شما اگه اینجوری شدن بستری شدن که خوب شدن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خدا به حق حضرت زهرا شفا بده

برات دعا می کنم

به نیت هل اتی 3 روز روزه نذر کن.خیلی جواب میده

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
خب گلوش قرمزه باید آنتی بیوتیک میداد دیگه دکتر میگه اگه با آنتی بیوتیک تب قطع نشد نصف آمپول بتا اگه ...

نمیدونم میگن یه ویروسی هس سریع وارد خون میشه چون دور چشماش حالت خونمردگی داشت برای این ازمایش نوشت

2738
چند روز پیش مراسم بودم چند نفر از کربلا اومده بودن برای چی مگه؟

من هفته قبل کربلا بودم بچم همین ویروسو گرفت تو کشور غریب بیچاره شدم تا خوب شد

خدا خیر بده اون پزشک اذربایجانی رو که سفکسیم داد خوب شد بچم

هروقتم اون مسئول اصفهانی رو ببینم بهش میگم حلالت نمیکنم که بجای ی شربت ی قاشق سفکسیم داد بهم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ویروس بود؟میشه علاعمش بگید؟بدون بستری خوب شد

یهو تب کرد گلوش میگفتن دکترا ملتهبه قرمزه هیچی نمیخورد با شیاف تبش کنترل نشد فقط پروفن میسوخت تو تب بچم دو روز طول کشید دیگ خدا میدونه سفکسیم خوبش کرد،یا دوره مریضی تموم شد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ویروسی ک همه بچه ها تقریبا مبتلا کرده

یهو تب شدید میکنن تا سه روز

بعد سه روز بدنشون میزنه بیرون عین کهیر یا اگزما

ربطی ب کربلا نداره!!!!

پسرای من جفتشون گرفتن

تو سه روز تبشون کنترل کردم

خوب شدن

کربلایی و اینام اصلا نداشتیم

2706