2733
2739

سلام شمابجز جلسات اموزشگاه چجوری تمرین میکردین؟

باهمون ١٢جلسه بارچندم ازمون شهری روقبول شدین؟؟؟؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بار دوم

تمرین داشتین باماشین دیگه؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
منم بار دوم ولی دو جلسه تکمیلی گرفتم 

تکمیلی چیه؟

من بار اول قبول شدم ولی ،اننده نشدم! یه مدت از بی ماشینی یه مدت از ترس، الانم یکی هست هی تیکه مینداز ...

منم خیلی میترسم😨😨😨🌵همش میگم نزنم به یه بدبختی یامثلا جوری گازی میدم ک به مقصدم بای پرش میرسم 😂😂😂😂

من میترسم برم یاد بگیرم

منم میترسم.دوسال هی میخوام برم هی الکی بهانه میارم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
منم ماشین نداشتم و ندارم 20 جلسه کلاس برداشتم قبول شدم ولی الانم راننده نیستم که نیستم! نیم کلاج ...

نیم کلاج کدومه؟من امروز جلسه اول اموزشم بود