2737
2739

روحیم خیلی بهم ریختس یوقتا قرص هم میخورم میخواستم بدونم گریه کردن تو این اوضاع خوبه یا بد ؟ بنظرتون باعث ارامش ادم بشه یا بدتر شدن ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم این گریه می تونه از علائم افسردگی باشه و یا حتی در اثر قطع ناگهانی داروهای اعصاب و روان

برو پیش روانپزشک

و این که گریه کن تا سبک بشی

هرچند اگه قرآن یا دعا بخونی یا روضه گوش کنی و گریه کنی که نورعلی نور

وسطاش استغفارم کن که ان شا ءالله آروم بشی

توروخدا برا منم دعا کن

من دیگه کارم از گریه هم گذشته!!

میشه برا ظهور امام زمان (عج)  و حاجت دلم یه صلوات بفرستی

منم یه چندروزی همین جوریم...خیییلی حسای بدی دارم...انگار اصلا هدفی ندارم و بیخودی زنده ام...دلم از همه چیز گرفته..امروز به شوهرم زنگیدم و گفتم هی فکر خودکشی به سرم میزنه و دنبال راههای خودکشی میگردم...بیچاره ازم دوره و هزاران بار بهم زنگ زد و میزنه که من کاری نکنم...

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍
نوشتم ک اوضاع بد روحی

الان همه اوضاع دلشون داغونه ولی به نظر من گریه فقط سر نماز آدم ارووم می‌کنه بقیه موارد بیشتر اعصاب آدم و اطرافیان خورد میشه 

خوبه که هستی ،چقدر خوبی که با وجود بدیای من بازم حواست بهم هست کاش منم یک ذره قدر شناس بودم 😥
منم یه چندروزی همین جوریم...خیییلی حسای بدی دارم...انگار اصلا هدفی ندارم و بیخودی زنده ام...دلم از ه ...

افکار خودکشی هم می تونه از علائم افسردگی باشه عزیزمحتما پیش روانپزشک برو تا دارو بگیری

میشه برا ظهور امام زمان (عج)  و حاجت دلم یه صلوات بفرستی
2706