2733
2734
عنوان

خواستگار بی پول

1411 بازدید | 61 پست

یه اقایی از اشناهاست یه بار ازدواج کرده کل حقوقشو باید جمع کنه مهریه خانمشو ونفقه بچه هاشو بده  یه مادر پیر وغروغرو داره دیدمش خالص انرژی منفیه  اینم بگم خونه وزمین وماشین قبلا به اسمش زنش کرده هیچی نداره  ولی خب خوشتیپه من ندیمش از فامیلا شنیدم مادر وخواهرم خیلی تعریفشو میکنن ولی خب وضعیت مالی طرف مهمه مثلامن اگه قبولش کنم پول جمع کنم طرف بره مهریه زنشو بده   برام سنگینه ولی فامیلا مون خیلی تعریفشو میکنن که قبول کنم   واقعا دلم میخواد تشکیل خانواده بدم  ولی بخاطر وضعیت مالیش جواب رد بدم چی کار کنم کارم درست هست

اوکی شکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😑زنِ مردِ زنِ سابق دارِ بی پول مشو ای دوست

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

رد کن پول نباشه چه جوری میخای زندگی کنی اخرش باز طلاقه

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

تا آخر عمر بايد براي يكي ديگه بدويي 

بي خيال آدم شوهر ميكنه آرامش داشته باشه 

صبر كن آدم خوب گيرت بياد يكي كه ساپورتت كنه نه كه فقط تو اونو حمايت كني اونم اول راه كه همه دره باغ سبز نشون ميدن 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706