2737
2739
عنوان

مارو جو گرفته🤐🤐🤐🤐عکسسسس😁

| مشاهده متن کامل بحث + 5969 بازدید | 147 پست
مدرسه اي نيستم  اگه بودم راي ميدادم آخه خيلي خانومه

گفتم شاید آشنا دراومدی😘😍😀فداااات عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ممنووون😀

زیارت قبول بچه های کوچیک مریض نشدند؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوشجله دخترت

۱۸ سالگی میبرنش رو هوا مث من😂😂😂😂

اسپند دود کن

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
خواهش میکنم عزیزم زنده باشید  

استاتر زنده باشه دخترت چقد نازه چ اسم قشنگی داره😘

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
زیارت قبول بچه های کوچیک مریض نشدند؟ 

زنده باشی

خداروشکر نه مریض نشدن

ولی گرماخیلی اذیتمون کرد وحشتنااااک گرم بود ما به هوای پارسال کاپشن برده بودیم😞بخار شدیم از گرما

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
چ خوشجله دخترت ۱۸ سالگی میبرنش رو هوا مث من😂😂😂😂 اسپند دود کن

زیر پوستی اومذیا😂😂😂😂

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2738
چ خوشجله دخترت ۱۸ سالگی میبرنش رو هوا مث من😂😂😂😂 اسپند دود کن

خودشیفته😁😁😁😁

آخي چه بامزه ست چقدرم حجابش كامل و در عين حال مرتبه

ممنونم عزیزم😍😍😍

زنده باشی خداروشکر نه مریض نشدن ولی گرماخیلی اذیتمون کرد وحشتنااااک گرم بود ما به هوای پارسال کاپش ...

آره همسرمم میگفت. بدون لباس شبا میخوابیذن مردها

جالبه همسر منم مریض نشده هرسال وحشتناک مریض میشد. من ک هنوز باهاش قهرم منو و دخترمو نبرد... 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
زیر پوستی اومذیا😂😂😂😂

اره پس چی😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
استاتر زنده باشه دخترت چقد نازه چ اسم قشنگی داره😘

خدا عزیزای شمارو هم حفظ کنه😘😘من عاشق اسم ریحانه هستم

خودشیفته😁😁😁😁

😝😝😝😝

آره همسرمم میگفت. بدون لباس شبا میخوابیذن مردها جالبه همسر منم مریض نشده هرسال وحشتناک مریض میشد. م ...

ای جان😃آشتی نکن تا قول بده سال بعد ببرتت😁

2706