2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این درصورتی هست که باشماره اینستا نصب کرده باشه؟؟اگر با ایمیل باشه چطور؟؟ اکانت که مال هرکسی و خودش ...

ببینید مثلا شما یه روزی مجبور بشین وارد پیچ خودتون باشید لز طریق گوشی کسی یا اینکه به کسی ایمیل رو رمز رو بدین اون طرف دیگه میتونه به شماره شما دسترسی پیدا کنه 

* با تشکر فراوان *
این جملش منو داغون کرد😂😂😂

چقدر خندیدم اما تلخی داره جستجو کن حتما تو مدرسه ببین مشکلی با دوستاش نداره شاید تنهاس طفلی...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
خوب این جمله هاش همش متن درسشه که امید به محله جدید رفته بود و هیچ دوستی نداشت😐 زیاد خلاقیت به خرج ...

الان دخترم دوم دبستان هست معلم از خود متن کتاب کلمه میده میگه با توحه به متن درس جمله بسازن جایی دیکته شون 

ببینید مثلا شما یه روزی مجبور بشین وارد پیچ خودتون باشید لز طریق گوشی کسی یا اینکه به کسی ایمیل رو ر ...

آهان اینو میدونم میخواستم ببینم از رو فضولی پیجای دیگه رو میبینم یا غریبه فالو میکنم اونطوری امکانش هست

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
این درصورتی هست که باشماره اینستا نصب کرده باشه؟؟اگر با ایمیل باشه چطور؟؟ اکانت که مال هرکسی و خودش ...

با هر ادرسی از شما نصب کنه اون برنامه به شما هشدار میده

چه ایمیل چه شماره

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
با هر ادرسی از شما نصب کنه اون برنامه به شما هشدار میده چه ایمیل چه شماره

ممنونم❤

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
خوب این جمله هاش همش متن درسشه که امید به محله جدید رفته بود و هیچ دوستی نداشت😐 زیاد خلاقیت به خرج ...

اتفاقن نشون دهنده ی هوششه☺اون راحت ترین روش رو انتخاب کرده

ینی اینکار براش راحت بوده پس نیاز به فکر بیشتر نداشته

همینطور تکرار یک شخصیت کلمه یا حرف در نوشته یا گفتار هر شخص نشون دهنده ی نبوغشه

استارتر جان باهاش داستان سرایی کار کن

بهش چنتا کلمه بده و بگو با اونا داستان بساز و نقاشیش رو بکش

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
2706