2733
2739

دوستان سلام
كيا سه روز بعد از تخمك گذاري كمردرد پريودي داشتند ؟ پايين وسط كمر و حالتهاي درد پريودي منتهي ضعيف 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه بعد تخمک گذاری کمر درد چی؟ معمولا قبلش کمر درد داره و حین تخمکگذاری  شاید باردار شدی

مهرسیما جون الان تو پنج روز بعد از تخمک گذاری هستم ، از روز سوم بعد از تخمک گذاری حالت کمردرد پریودی دارم امشب هم کلی لرز دارم

2728
انشالله بارداری نگرانیتو کم کن چیزای مقوی بخور مراقب باش گرمی زیاد نخوری

مهرسيما جون
آخه ميگن بعد از 6 الي 10 روز تازه نطفه به رحم مي چسبه و لانه گزيني ميكنه و علائم ميده
من همش مي گم شايد بخاطر داروهاي بارداري كه استفاده كردم بدنم هرمون هاش بهم ريخته .
اصن يك درصد به بارداري ربطش نمي دم
چون خيلي زود هست
با اينكه نذركردم براي باردار شدن 

2738
منم دیشب اقدام داشتم  کمر دردم اذیتم میکنه دعا کن برام

من هنوز کمردرد پریودی دارم الان دو روزه تخمدان سمت راستم درد میکنه وقتی ادرار میکنم تخمدان سمت راستم درد میگیره  درست مث زمان تخمک گذاری امروز ۲۰ اقدام هستم ۸ روز مونده به پریودم نمیدونم نکنه عفونت دارم

مهرسیما جون الان تو پنج روز بعد از تخمک گذاری هستم ، از روز سوم بعد از تخمک گذاری حالت کمردرد پریودی ...

سلام منم بعد از ۳ روز کمردرد خفیف و تیرکشیدن دورناف و دل درد خفیف دارم

چه خبر

فعلا كه وقتم نشده
منتظرم وقتم بشه بعد اگه اميد به خدا پريود نشدم بي بي چك بزنم
زير دلم درد دارم منتهي خفيف البته به غير ازتخمدان راستم چپم هم درد داره منتهي خيلي كم بيشتر سمت راست و آرومتر شده 

2706