2737
2734

خیانت حتما که نباید رابطه باشه گاهی همسر شما میخواسته و اون طرف مقابل بش پا نداده!!!!

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

فک نکنم دیگه همون آدم قبلی باشه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه اون آدم قبلی شد

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 

من خیانت ببینم حتی در حد چت طلاق میگیرم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

حرفت خیلی قشنگ بود.... 

هیچوقت آدم قبل نشدم

فقط طرز تفکر و سبک زندگیمو تغییر دادم همین

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
2738

دیگه بهش مث قبل بها نمیدم 

یکسره تیکه میندازمش .حوصله هیچ کارو ندارم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

باهاش خوب شدم ،اما خدا نکنه بهانه دستم بده شوهرم ،یاد اون خیانتش می افتم و خون به پا میکنم دست خودم نیس ،با اینکه شوهرم خیلی پشیمان شده از کارش اما هر کاری هم بکنم نمیتونم اون ادم قبلی بشم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
2706