2737
2734
عنوان

آی وی افی های موفق که قلب جنینشون تشکیل شده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 24510 بازدید | 24 پست
حالتات چطور بود تا روز آز مایش؟؟

اوایل همش درد پریودی بود 

روز ششم انتقالم بشدت حالم بد بود و کمر درد داشتم

از هفته دوم انتقالمم بشدت گرگرفتگی داشتم . همش احساس خفگی بهم دست میداد . رو غذاهای خورشتیم حساس شده بودم موقع پختن خورشت همش ب مامانم میگفتم زود تمومش کن دل و رودم داره میاد بیرون از بوش.میرفتم حیاط بازم حس میکردم بوی غذا بامه.ولی باور نمیکردم ک حامله باشم 

مَن به هَرچی که بِخوام می رِسَم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خوبی عزیزم؟ چی شد؟رفتی سونوی قلب؟به سلامتی اوکی بود همه چی؟

سلام موعد سونوم فردا بود ولی طاقت نیاوردم رفتم بیرون سونو شدم و هزاران هزار مرتبه شکر قلب نینیم تشکیل شده و همه چی نرمال بود 

مَن به هَرچی که بِخوام می رِسَم ...
سلام موعد سونوم فردا بود ولی طاقت نیاوردم رفتم بیرون سونو شدم و هزاران هزار مرتبه شکر قلب نینیم تشکی ...

خوب خدااااااااا رو شکر،خیلیییی خوشحال شدم.پس دیگه فقط آرامش داشته باش و به هیچی فک نکن.    اصلا فک نکن حامله ای،به کارای عادی و روزمرت برس و فقط روی یه تقویم که جلو چشمته تاریخای ویزیت پزشک و سونوهای اصلی و غربالگریت بنویس و بیخیال باش.

2738
سلام موعد سونوم فردا بود ولی طاقت نیاوردم رفتم بیرون سونو شدم و هزاران هزار مرتبه شکر قلب نینیم تشکی ...

سلام عزيزم هفته چند براي سونو ساك رفتيد؟ فقط ساك تسكيل سده بود؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦