2737
2734

سلام بچه ها من با آی وی اف باردار شدم پنج هفته و شش روزم .سیزده روز دیگه موعد سونوگرافی تشکیل قلبمه . دارم دیوونه میشم هرروزم یسال میگذره همش میگم یعنی قلبش تشکیل میشه دارم دیوونه میشم از استرس.الان نزدیک دوماهه همش تو استرسم یماه کامل استرس اینکه آی وی افم میگیره حامله میشمو گرفتم که در اوج ناامیدی ازمایشم مثبت شد شکر خدا . حالا بعد آزمایشم همش به فکر قلبشم ک تشکیل میشه یا نه .کسایی ک تو شرایط من بودن بیان از تجربیاتشون بگن دلم قرص شه

مَن به هَرچی که بِخوام می رِسَم ...

💎 سخنان دکتر روازاده در مورد سونوگرافی توسط #دستگاه_های_نامرغوب ودستور به قتل جنین

⭕️ #سونوگرافی های زود هنگام به وسیله دستگاههای تقریباً مستعمل و معیوب و توسط افراد فاقد تبحّر، دعوی تشکیل نشدن #قلب جنین زیر دو ماه را بر سر زبانها انداخته اند و اضطراب بسیار شدیدی را برای مادران جوان به ارمغان آورده اند و زنان را عملاً مجبور به #سقط جنین می کنند.

⭕️ بعد از یکبار سونوگرافی با این ادعا که ضربان قلب جنین ثبت نشده است، به مادر می گویند که این جنین قلب ندارد پس دستور می دهند به طرفۀ العینی بستری شود و جنین بی گناه را سقط کند و می گویند اگر در اقدام به سقط  کوتاهی کنی، چنان و چنین می شود….

⭕️ اینجانب دکتر روازاده، با تجربه چندین ساله خود در امر طبابت سوگند یاد می کنم که این بار حتماً و حتماً عجله کار شیطان است. بسیاری از این جنین هایی که توصیه به سقط مظلومانه شان می شود اگر سقط نشوند، بعد از گذشت یک ماه در سونوگرافی بعدی از قلب سالم و رشد طبیعی برخوردار خواهند بود و همه کودکانی که توصیه به کشتنشان در دوره جنینی کرده اند همگی در آینده افرادی #تیزهوش و سالم و #نخبه خواهند شد.

✅موسسه طب اسلامی الشفاء

🆔 @alshefaa

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی باردار بودم و قبلش خیلی استرس داشتم و همش میگفتم دستش،پاش،چشمش،گوشش و... تشکیل میشه یا نه؟نکنه درست نشه!  دکترم حرف خوبی زد بهم گفت تو توی شرایط استرس خودت رو قرار ندی همه اینا تشکیل میشه و بچه آرومی بدنیا میاری،بچه ای که مادرش استرسی هست خیلی عصبی و بداخلاق میشه.دکترم میگفت سعی کن ذکر بگی و سر خودت رو گرم کنی. فیلم کمدی ببین که هم ذهنت مشغول باشه و هم بخندی و شاد باشی.فیلم کمدی بخر. عالیه این روش.

2731

سعی کن دیگه نیای توی این سایت ها،چون هرکسی یه چیز میگه و الکی حالت بدتر میکنن.تو الان نباید خیلی در معرض امواج خودت قرار بدی و به نت متصل شی.راهی که دکترم میگفت حتما امتحان کن و فیلم کمدی ببین و بزار ذهنت مشغول باشه.گوشی تلفن بزار اونور.،انشاالله یه نی نی سالم بدنیا میاری.

دست خودم نیست انقد سختی کشیدم تا این مرحله رسیدم نمیتونم استرسو بیخیال شم.از وقتی آزمایشم مثبت شده زندگیم رنگ دیگه ای گرفته .یجا خوندم تشکیل قلب بمعنای ثبات بارداریه بعد اون اینجوری شدم

سعی کن دیگه نیای توی این سایت ها،چون هرکسی یه چیز میگه و الکی حالت بدتر میکنن.تو الان نباید خیلی در ...

راست میگی واقعا اوایل ک آزم مثبت شده بود نت نداشتم اینهمه هم استرس نداشتم نت ماهانه گرفتم همش اینجور چیزارو میخونم بدتر میشم

عزیزم من حدود یک ماه پیش سقط کردم توصیه میکنم اصلا تو این سات و امثالش نیای و کلا با گوشی زیاد در نرو و من از بس اومدم اینجا استرس گرفتم رفتم سونوی واژینال از فرداش دچار لک بینی شدم و اخرشم یه روز که رفتم سونو گفتن قلبش نمیزنه .یعنی ایست قلبی کرده بود اصلا سونوی واژینال نرو استرسم نده .فقط هم استراحت کن تا به لک بینی نیفتی .حتی اگر دکتر بگه نرو سونوی واژینال جون ماها طبیعی باردار نشدیم خیلی راحت امکان سقط هست اصلا سونو هم کم برو 

2738

انشالله همین که سفت نی نی ها مامانشونو گرفتن حتما قلبشونم تشکیل شده نگران نباش..

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

عزيزم نذرختم قرآن براي شهداي گمنام كن بعدحاجت خودت بخون نتونستي پول بده بيرون بخونن،پنج هزارو صدوده مرتبه پست سرهم بدون صحبت ذكر الخالق بگو خيلي حاجت ميده🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻براي منم دعاي سلامتي ومادرشدن بكن

حالتات چطور بود تا روز آز مایش؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
راست میگی واقعا اوایل ک آزم مثبت شده بود نت نداشتم اینهمه هم استرس نداشتم نت ماهانه گرفتم همش اینجور ...

عزیزم اولا بهت از صمیم دلم به عنوان یه خواهر تبریک میگم که مادر شدی شکر خدا.دوما تو را خدا اصلا فک اونجور چیزا را نکن من الان حامله ام اصلا تحت هیچ دکتری هم نیستم فقط توکل کردم بر خدا خوب بخورم و بنوشم کافیه سونو هم دیر رفتم واس قلبش 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
یلدا خانم خیلی ناراحت شدم پیگیر نتیجتون بودم فهمیدم از دستشون دادین خیلی متاسف شدم

ممنون فدات💕...قسمته کاریش نمیشه کرد😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706