2733
2734
عنوان

درمان عصب کشی با روغن حنظل ؟؟!

11333 بازدید | 34 پست

دوتا از دندونهام نیاز به عصب کشی بعدم روکش و اینا داره ولی دیگه از دندونپزشکی خسته شدم اعصابم خورد شده همش تو دنپزشکی ام .الان تو ایمترنت گشتم دیدم نوشتن کا روغن حنظل رو تو گوش طرفی که دندونت عثب کشی نیحواد میریزی تا خوب شه.اولش باور نکردم ولی دیدم زیرش بقیه نوشته بودن جواب گرفتن حتی تو نی نی سایتم یه تاپیک بود راجبش .حالا میخوام بدونم کسب تجربشو داره اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم دندوني كه به عصب رسيده بعدا عفوني ميشه ميزنه به قلب

خلاصه كه اينا همه موقته 

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2728
راست میگی؟اگه درد ت تموم شد بیا و بگو به ما

من دندونم اصلا دردنمیکنه ولی تو عکس گفتن به عصب رسیده حالا تو اینترنت توی سایت های طب اسلامی نوشته بودن با اینکار دندون خودش عصبشو ترمیم میکنع

طرفای ما یه نفره نمیدونم چی دود میکنه سرتو میگیری روش دهنتو باز میکنی دوده میخوره به دندونات تموم عصبای دندونا میریزه تا عمر داری دندون درد نمیگیری هر کی تا حالا رفتع خیلی راضی بوده 

ما کوچیکا خدامون بزرگه

مقطعیه فقط درد و اروم میکنه مث مسکن برامن که از ی جایی به بعد جواب نداد چون بدنم زود بهش عادت کرد تازه برامن چون سوراخ شده بود دندونم روپنبه میزاشتم روش ولی فقط ی هفته جواب داد 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738
طرفای ما یه نفره نمیدونم چی دود میکنه سرتو میگیری روش دهنتو باز میکنی دوده میخوره به دندونات تموم عص ...

لابد عنبرنسابوده

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2706