2737
2739
عنوان

جملات و کلماتی که خیلیییی زیاد به کار برده میشن تو نینی سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 38 پست

فقط طلاق😕

عه مشکل تو اینه من هیچ مشکلی ندارم😕

مادر شوهر 😕

جاری😕

خیانت😞😕

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

پار؛؛مون کردن با کلمه مادرشوهر و جاری/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حال بهم زن تر قضاوت نکنیم نشنیدم🤮🤮🤮🤮

مثلا یکی میاد تعریف میکنه شوهرم رو با یه زن فاحشه توی تخت دیدم یکی میاد میگه قضاوت نکنید😐

باز یکی میاد میگه چرا به زنه میگی فاحشه از خدا نمیترسی هیچکی از فرداش خبر نداره تو که نمیدونی اون زنه تحت چه شرایطی بوده که با شوهر تو اومده توی تخت و قضاوت میکنی شاید فردا خودتم توی اون شرایط باشی 😑😑😑😑😑

آدم باید بهشون بگه خار و مادرت توی اون شرایط باشن احمقه نفهم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
حال بهم زن تر قضاوت نکنیم نشنیدم🤮🤮🤮🤮 مثلا یکی میاد تعریف میکنه شوهرم رد با یه زن فاحشه توی تخت ...

😂😂😂😂😂

آروم بابا آروم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738

چرا ازش بچه دارشدی. 

این بیشعوووورانه ترین حرف90 درصد خانومای اینجاس 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من دیر رسیدم عکس تو بزاز 

اسی 

شوهرم منو کتک زد

وای مادرشوهرم

من خوشگلم عکس 

بیایین بگین حق با کیه 

فقط طلاق 

من خوشگلم عکس 

اسکرین شات 

حق با منه یا ...

از مادرشوهر دوری کن 

فقط طلاق