2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید، حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 127 پست
منظورم اینه پسربچه نیستم 22 سالم هست ولی همش روی پای خودم بودم به هیچکی وابسته نبودم ولی این دختر ...

شما ازقبل میدونستین پوشش اینطوریه؟باید اینو خیلی وقت پیشا درموردش باهاش صحبت میکردین..الانم باید محکم وایسین رو خواستتون

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)

این شدت وابستگی تون نامزدتو اینقدر جسور کرده. خودتو کنترل کن ی هفته دو هفته سه هفته بهش زنگ نزن. بذار متوجه بشه ک تا ی جایی باهاش راه میای. و اگ فکر میکنی از کسی مث خواهر مادر برادر یا.... حرف شنوی داره با اون صحبت کن واس عکس گذاشتن. باهاش حرفبزنه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم اینه پسربچه نیستم 22 سالم هست ولی همش روی پای خودم بودم به هیچکی وابسته نبودم ولی این دختر ...

لطفا دقت کنید به این حرفی که میزنم

اسم این احساس شما عشق نیست

در اصطلاح به این نوع احساس میگن "عشق هورمونی" 

یعنی احساساتی که به خاطر تغییرات بیوشیمی مغز در بلوغ ایجاد میشه، شما تازه دارید از نوجوانی عبور میکنید

اصلا ثبات در احساسات خودتون ندارید

پس

خیلی این رابطه رو جدی نگیرید

به فکر ازدواج هم نباشید

عشق واقعی از شناخت ایجاد میشه

یعنی دو تا آدم بالغ و عاقل اول معاشرت میکنن، بعد همدیگه رو میشناسن و بعد عاشق میشن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

اگه اونن ب اندازه ی شما براتون ارزش قائل بود سعی میکرد بهتون احترام بذاره من نمیتونم قضاوت کنم چون نمیشناسمتون ولی میدونم ک ادما هرچی وابستگی و ضعف نشون بدن بی ارزش تر ب نظر میان برای خودتون ارزش قائل باشید و ی مدت سر سنگین باشید اگه شما رو بخاد ک خودشو درس میکنه وگرنه ازتون دس میکشه اگه امروز ولتون کنه و بره بهتره تا چند وقت دیگه ک روح شما ازرده تر بشه 

بنظرم حتما پیش روانشناس برین چون این حد دوس داشتن طبیعی نیس شاید بخودتون تلقین میکنید یا اعتماد بنفستون کمه و یا.....

2728

رفتارت خیلی غیر عادیه ....برو پیش مشاور

دقیقا بخاطر همین وابستگی بیش از حد داره ازت دور میشه

خانمها از مرد وابسته زیاد خوششون نمیاد...ضمن اینکه هر کس وقتایی نیاز داره تنها باشه بدون حتی عشقش

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
لطفا دقت کنید به این حرفی که میزنم اسم این احساس شما عشق نیست در اصطلاح به این نوع احساس میگن "عشق ...

درسته

ولی من اون سنی که شما میگین رو خیلی وقته رد کردم

هزاران بار موقعیت پیش اومده دختری سعی کرده بیاد سمتم و یا من برم سمتش ولی نرفتم

خودمو نگه داشتم آدم محمکی بودم

ولی تو نگاه اول نمیدونم چیشد وابسته ایشون شدم

و الانم به خاطر حرفاش خیلی وضع فرهنگی و احتماعی و ظاهری و.... تغییر کرده و راضیم

فقط پوشش من رو اذیت میکنه (قبلا بهتر بود الان داره اینجوری میشه)

2738
درسته ولی من اون سنی که شما میگین رو خیلی وقته رد کردم هزاران بار موقعیت پیش اومده دختری سعی کرده ...

رد نکردید

اگر رد کرده بودید میدانستید چجوری این شرایط رو مدیریت کنید

بهتره تو این شرایط هیچ تصمیمی برای آینده نگیرید

صبر کنید

فقط روی بهبود رابطه کار کنید

حتما با یه روانشناس صحبت کنید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
درسته ولی من اون سنی که شما میگین رو خیلی وقته رد کردم هزاران بار موقعیت پیش اومده دختری سعی کرده ...

ایشون چندسالشه؟

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

ببین نقطه ضعفتو پیدا کرده باهاش قهر نکن جدی برخورد کن دیدی باز گوش نمیکنه قهر کن نه اونجوری که تو دلش بگه ولش کن دوروز دیگه باز میاد سراغمو میگیره 

توکه میگی پسربچه نیستی مردی  مرد باید یکم جذبه داشته باشه 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
2706