2737
2734
عنوان

عقدم،امروز باید برم سونو...انقد استرس دارم...دارم‌میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 106 پست
ن اصلا خیلی رو این مسئله حساسن

درکت میکنم شرایط خیلی سختیه.منم گذروندم این دورانو.ان شاءالله بهترین برات رقم بخوره.خبرشو حتما بده.

راستی من یک تستی زدم فهمیدم باردارم.تو نصف لیوان پلاستیکی وایتکس ادرار کن اگه خیلی کف کرد احتمال بارداری هست.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
چون شوهرم نیس همین دوتا هم ب بدبختی گیر اوردم خداکنه نباشم😔😔

میری داروخونه بی بی چک میخری دیگه بدبختیش کجاست ؟؟؟؟؟؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم اونایی ک نی نی دارن میش ی راهنماییی بکنین البته بااجازه اسی

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
منم دفه قبل با بکارت باردار سدم

عزيزم اون الان نميخواي خوب بايد سفت و سخت جلوگيري كني، الانم ازمايش خون بايد بدي سونو ديگه چيه! بعدم اگرم بودي مشكلي نيست بخاطر بچه بگو عروسي نميخوام بريم خونمون ديگه سقط نكن كه يه عمر پشيمون شي و خدايي نكرده انتظار كش الانم چون شوهرت متاهله شرايط سربازيش خيلي بهش تخفيف ميدن حتي شبم ميتونه بياد پيشت پس برو سر خونه زندگيت

2731

شوهرتم استرس نداشته که زودتر بری ازمایش بدی؟؟؟سه ماه خیلی زیاده .من یه بار ۴روز عقب انداختم تو عقد شوهرم داشت دیوونه میشد با اینکه یه شهر دیگه بود زنگ زده بود تلفنی واسم نوبت دکتر گرفته بود که مطمئن شه خبری نیست

من هفته سی و هشتم دکتر گف سر بچه ت لگنته ینی اومده پایین تر ولی دهانه رحم ب ی سانتم نرسیده خیلی استرس دارم ک تا ی هفته باز نشه کسی چیزی میدونه چی بخورم خوبه اصلن این طبیعیه

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2740
پیاده روی‌ برو

والا گف پیاده روی نرو فقط ماساژ اینا بدع ک دهانه باز بشه 😭چوت بچه پایینه ولی دهانه باز نیس

اگه باردار باشه الان ساک بارداری رو نشون میده

ن عزیزم

من حاملگی پوچ داشتم ۱۱هفته م بود ولی سونو نشون نداد

آخر سونو واژینال کردم فهمیدم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤