2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو اول معاینه کردن ببینن دهانه ی رحمم باز شده یا نه . بعدش بخاطر  اون تست که شبیه بی بی چک مع ...

نمیشه همونو عادی بکنن تو و نمونه رو بردارن من خیلی نگرانم هنو ۱۳ هفتمه ب لک نیفتم

خدایاشکر🌹
2728
نمیشه همونو عادی بکنن تو و نمونه رو بردارن من خیلی نگرانم هنو ۱۳ هفتمه ب لک نیفتم

نگران نباش عزیزم پیش کسی که تبحر داره برو 

من که اورژانسی رفتم بیمارستان برام انجام داد 

وقتی معاینه کردن گریه میکردم که معاینه تو بارداری مشکل داره و...

البته میگم من دوبار معاینه شدم

یه بار بخاطر دهانه رحم یه بارم به خاطر تست امینوشور 

تاپیک قبلیتون رو خوندم 

امینوشور بیشتر برای کسایی که احتمالا کیسه آبشون پاره شده انجام میدن

اونایی که آبریزش دارن

به دکترت مطمئنی؟؟؟

اگه دکترت خوبه که هیچ اگه نه با یه پزشک دیگه مشورت کن

خواهرشوهرم دکترش براش ریسک زده بود خواهرشوهرمم پزشکشو عوض کرد دکتره الانش پرفسور و گغته بود برات الکی ریسک زدن و نذاشت امینوسنتز یا سلفری بده

میگم عزیزم انجام دادی بگو چی گفته؟ ممنون میشم 

من الان رفتم  ی دکتر دیگه ی معاینه کوچیک با دست کرد گفت عفونته تست امینوشور نمیخواد برای ریسکمم صبر کنم کواد مارکر بدم بجای امینو

خدایاشکر🌹
2738
من الان رفتم  ی دکتر دیگه ی معاینه کوچیک با دست کرد گفت عفونته تست امینوشور نمیخواد برای ریسکمم ...

گف چیکاکنی برای عفونت عزیز

اخه منم همینطورم دکترمم نیس اگه میشه بگی

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
فدات 

عزيزم شما تست آمينو شور رو ندادي ديگه ؟ تو سونو بهتون گفتن كه آب جنين كمه ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نه عزیزم ندادم سونو گفت نرماله

ممنوووون 🌹

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706