2737
2739

پیرو پست قبلی, یکی دو نفر از دوستان نی نی سایتی من تو سایت نبوغ برتر. یعنی https://geniusbetter.com/?ref=mazad

عضو شدت ولی از اونجایی که حرکتی انجام ندادن, حدس زدم شاید نتونستن با سایت کتر کنن. انوزش تصویری براش میذارم😊

اول از همه(بعد از عضویت تو سایت و تایید ایمیل) باید تو سایت لاگین (ورود) کنید. بعد وارد حساب کاربری شوید. اون بالا تعداد آگهیهایی که ندیدید مشخصه و روزی 16 تا اگهی براتون در نظر گرفته میشه. (من یکی شو دیدم بعد اسکرین گرفتم که زده 15). روش کلیک میکنید و به ترتیب اگهی ها را با ز می کنید. 

بعد باید چند ثانیه منتظر بمونید تا اون خط سبز رنگ بالای سایت سمت چپ, پر بشه. بسته به سرعت اینترنت, حدود 3تا 20 ثانیه طول میکشه حدوداد.

بعد چند تا تصویر نشون میده که یکی شون برعکسه و باید رو اون برعکسه کلیک کنید. 

16اگهی رو حدودا در عرض یک ربع میتونید ببینید شایدم کمتر. با سرعت اینترنت خودتون تایم بگیرید.

حالا یه بک بزنید و اگهی بعدی رو ببینید😊

سوالی هم بود حتما بفرمایید🍀

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

راستی دوستان, من سایت چک ایتول هم تقریبا یک هفته شده که عضوم. یه سری پلاک وارد میکنید و پول میده.ایرانیه و مال راهنمایی و رانندگی. من هر بار رفتم ظرفیتش پر بوده و تا حالا نشده کار کنم توش. این طور که دوستان میگفتن قبلا خوب بوده و روزی حدود 15 تومن راحت میشده توش بدست اورد ولی الان چون خیلی ها شناختنش اصلا نمیشه توش کار کرد. باز اگر کسی تجربه ای داره در موردش ممنون میشم به منم بگه

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

فعلا نبوغ برتر ثبت نام کردم زدم رو 16 تبلیغ ک بالا صفحه بود بعد ک زدم تبلیغی باز نشد فقط چن تا تبلیغ بود ک قیمت زیر ان زده بود میزدم باز نمیشد

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا نبوغ برتر ثبت نام کردم زدم رو 16 تبلیغ ک بالا صفحه بود بعد ک زدم تبلیغی باز نشد فقط چن تا تبلیغ ...

تو نوار بالای سایت یه نوار سبز هست که باید پر بشه

بعد چند تا عکس نشون میده و یکی شون برعکسه

روش باید کلیک کنید

عکسشو که گذاشتم😊

2731