2733
2739
عنوان

مشهدیای گل کجا مبل خوبو مناسب میتونم بخرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 31 پست
شما خریدین؟؟قیمتاچجوریه؟

مامانم مبل راحتی خرید دوسال پیش ۲ میایون مبلش عالی بود داداشمم همین تابستونی یک دست نیمه استیل خرید ۵ میلیون جنسش خوب بود خدایی قشنگم بود

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
نه گرون نمیخوام میخوام مناسب باشه

پس همون کلاهدوز بگردی خوبم پیدا میکنی

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جنساش خوبه؟؟

آره کلاهدوزعالیه ماتازه گرفتیم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2740

یک جا دیگه بهت ادرس میدم بتونی پیدا کنی رضاشهر کنار قنادی یزدیها چندتا مبل فروشی هست کارشون عالیه قیمتاش هم نسبت به جای دیگه خوبه البته فقط چندتا مبل فروشی هست چندتا هم مبل سازی

چند گرفتین؟؟عکس هم دارید؟

قیمتهامتفاوت بود ماراحتی گرفتیم پنج وششصد

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
ممنون عزیزم اینجا جنساش خوبه؟؟

اره من ۱۴ سال پیش برا جهزیم خریدم الان اصلا تکون نخورده یعنی براحتی ۱۰ سال دیگه برام کار میکنه خواهرمم از اونجا مبل خرید خیلی جنسش خوب بود وراضی بود حتما یک سر برو اونجا

2706