2726

من از شهرستان میخوام بیام برا خرید مبل و سرویس خوابو نهارخوری از کجا بخرم لطفا راهنمایی کنید کجاها قیمتاخوبه و کجا کیفیت؟؟تهران هم میرم بنظرتون از مشهد بگیرم یا تهران؟

امیدت به خدا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از تهران اصلن نگیر اشغاله مخصوصن یافت اباد بعد دوسال نابود میشه، من اصفهانم اگه خاستی پیج زیرو ببین ارسال به همه جاهم دارن واقعن هم قیمت و هم کیفیت کارشون عالیه

https://instagram.com/mobl_karnik?igshid=1qs767b5nzz1u

انشالله بشه اونی که هممون میخایم🙏😍
از تهران اصلن نگیر اشغاله مخصوصن یافت اباد بعد دوسال نابود میشه، من اصفهانم اگه خاستی پیج زیرو ببین ...

واقعا؟؟؟یافت ابادو که خیلی تعریف میکردن من میخوام حضوری برم مشهد سراغ ندارین؟؟

امیدت به خدا باشه
واقعا؟؟؟یافت ابادو که خیلی تعریف میکردن من میخوام حضوری برم مشهد سراغ ندارین؟؟

نه مشهد بلد نیستم چون اصفهانم، خریت کردیم برا خاهرم از یافت اباد خریدیم بعد دوسال کامل مبلاش از هم باز شد حتی مامانمم یه میز نهار خوری گرفت اونم از لحاظ کیفیتی ضعیف بود 

انشالله بشه اونی که هممون میخایم🙏😍

قیمت خوب کلاهدوز اما کیفیت نداره🙄من که خودم شوهرم گالری مبل داره اما خوب اونا خیلی گرون کار هاشون 🙄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706