2737
2734
عنوان

یه سوال تلگرامی

101 بازدید | 19 پست

دیشب شوهرم تاصبح بیداربود باگوشی صبحم چهل دقیقه زودترازخونه زد بیرون فقط تلگرام داره تلگرانشو چک کردم چت مخفیاش قفل داره کسی میدونه چت مخفیو چطوری میتونم رمزشو بفهمم

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.

ن😅منم خودم قفل میذارم کسی نمیفهمه چنده

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
ن😅منم خودم قفل میذارم کسی نمیفهمه چنده

اره مال خودمم قفل داره😶

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره مال خودمم قفل داره😶

عزیزم یه موقع ک میزنه بی اختیار بالا سرش وایسا😅ببین راهکارش همینه

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
تنهاا راه فهمیدنش پرسیدن از خودشهه 😅😁 کهه اگه امکان پذیره بپرس 

حتما شب میزارمش تو منگنه میخاستم بدون خونریزی کارپیش بره😹😹😂😂

عزیزم یه موقع ک میزنه بی اختیار بالا سرش وایسا😅ببین راهکارش همینه

مثلا خیلی مراقبه من نبینم😹

2738
شماها که متاهل میشین هنوزم مگه زندگیتون قفل و بند داره برای همسرتون ؟جدی زندگیه این؟😕

آره من اول گذاشتم چون اولا گوشیمون مشترکه دوما شوهرم عادت داره میره تمام اس ام اسا پی امای تلگرام واتساپ همه روچک میکنهاونم دید من قفل گذاشتم گذاشت ولی من عادت سرک کشیدن ندارم الان کنجکاوشدم

😂😂😂 حالاااا اول باا ارامش بپرس شایدد دیدیی نیازی به خون و خونریزی هم نبود حالاا

باشه😤🤷‍♀️

مثلا خیلی مراقبه من نبینم😹

وا من تلگرامم الان رمز نداره هیچیم رمز نداره 😂این چ وضعشه بگو نینی کوچولو تو شیکمم میخاد ببینه باکی حرف میزنی 😂ویار دارم زودی نشونم بده

وا من تلگرامم الان رمز نداره هیچیم رمز نداره 😂این چ وضعشه بگو نینی کوچولو تو شیکمم میخاد ببینه باکی ...

اخه ماگوشیمون مشترکه اون ازون گوشی ساده هاداره رو این تل نصب کرده ازونجاک سرک میکشید تو پیامام من مال خودمو قفل گذاشتم اونم ازلج من گذاشته🤣

اینکه همسرت پی اماتو بخونه چه مشکلی داره؟

حس بدی به آدم دست میده انگار همش داری چک میشی یعنی حریم خصوصی نداری یعنی بهت اطمینان نداره یعنی منتظر کوچیکترین خطاعه تا جنجال راه بندازه یعنی همه مخابطتو زیرنظرگرفته حس بدیه چه برامرد چه برا زن

2706