2737
2734
عنوان

بی بی چک زدم

231 بازدید | 29 پست

منفی بود😣خانما من دوهفته پیش امپول پروژسترون زدم اما هنوز نشدم.یعنی چی شده بهم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
منم بعد از يه هفته تاخير منفي شد از ديروز تا الان چهارتا امپول زدم

یعنی باید بیشتر میزدم؟دفعات قبل تاخیر داشتم دوتا میزدم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نميدونم والا من رفتم دكتر برام نوشت چند ماهه اقدامي گلم

یکسال هوف

من تنبلی تخمدان دارم این بیشعوردارو هم نمیده.شهر ماهم کوچیکه دکتر نیست.این ماه بشم میرم سرخود دارو میگیرم

یکسال هوف من تنبلی تخمدان دارم این بیشعوردارو هم نمیده.شهر ماهم کوچیکه دکتر نیست.این ماه بشم میرم س ...

چقد شبيه مني.منم تنبلي دارم هشت ماهه اقدام ديروز رفتم دكتر هم دارو داد هم ازمايش و سونوي واژينال 

2738
چقد شبيه مني.منم تنبلي دارم هشت ماهه اقدام ديروز رفتم دكتر هم دارو داد هم ازمايش و سونوي واژينال&nbs ...

چه داروهایی داد؟بابا من پدرم درومده به خدا😣

این ماه حساب کنی الان سه هفته ست تاخیر دارم

اره بخدا انقد زياد شده من كه اصلا فكرشم نميكردم انقد طول بكشه

من الان تو عقدم همش نگرانم که بچه دار نشم چیکار کنم دایی شوهرم پارسال ازدواج کرد هنوز بچه دار نشده بردار شوهرم یه بچه دیگه می خواد نمی شه 

من الان تو عقدم همش نگرانم که بچه دار نشم چیکار کنم دایی شوهرم پارسال ازدواج کرد هنوز بچه دار نشده ب ...

از الان بهش فكر نكن عزيزم ولي اصلا اشتباه نكن تا عروسي كردي يدونه بيار بذار خيالت راحت بشه

چه داروهایی داد؟بابا من پدرم درومده به خدا😣 این ماه حساب کنی الان سه هفته ست تاخیر دارم

عزیزم دکترتو عوض کن برو جایه دیگ بهت قرص بده خودتو تقویت کن چیزایه مقوی بخور 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
متفورمين .دفاستون.فوليك اسيد  تا ازمايش و اينام بدم ببينه چجوريه بقيشو بنويسه

اینا دارو برای بارداری نیست.اکثرا تقویتی هستش.

من الان باید ال دی بخورم تا بشم ورسته؟

2706