2737
2734
عنوان

جدا شدن عموهام از دایی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 126 پست

ببخشید استارتر         اونا مرد رو تو طایفه مینویسن کاری به زن ندارن که 

هرچی داداشات بگن همونه 

هر زنی که ازدواج هم بکنه    نگاه به شوهرش میکنن که جزء کدام طایفه و شیخ هست 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید استارتر         اونا مرد رو تو طایفه مینویسن کاری به زن ندارن که  ه ...

داداشم 16 سالشه.. شوهرمم از طایفه ما نیست غریبه است. چرا زنی ک جز اون خانواده باشه مینویسه ک با کدوم قوم میخاد بره ک اگر روزی احتیاجی بهشون داشت میبینن با کدوم ور بوده حل مشکل با همون قومه و طرف دوم کاری بهش ندارن. 

2728
داییم با عموهام خیلی راه اومد ولی عموهام دو رو بودن. عموهام حتی مشتری بردن سر زمین پدرم ک ارث ماست و ...

من نمیدونم چه دلیل دیگه ای لازمه برای انتخاب ؟ باباتون رو اذیت کردن بعد بابات دنبال ارثتون بودن پشتتونو خالی کردن باز دودلی ؟ برادر اگه داری نظرشون چیه یا مادرتون با توجه به شناخت بیشتر نسبت به این انتخاب و عواقبش ؟

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
داییم با عموهام خیلی راه اومد ولی عموهام دو رو بودن. عموهام حتی مشتری بردن سر زمین پدرم ک ارث ماست و ...

دقیقا ماهم عموم خونه ای که پدربزرگم بین ما و اونا تقسیم کرده بود رو میخواستن ازمون بگیرن پدرم طوری مدیریت کرد که عموی بزرگم خودش شرمنده شد حتی بلاهای بدتر سرمون آوردن اما.... فقط حیف پدربزرگ و مادربزرگم. همه تو خونشون ازین مشکلات دارن

یعنی شما باید بشینید ریش سفید برا همه چیزتون تصمیم بگیره؟

اتفاقا بد رسمی نیست.     هرکی هر کاری دلش بخواد نمیکنه.        اگر بلایی نازل بشه   مرگ و میر یا عروسی    تا خودت بیای دست به کار بشی همه کاراتو کردن  برات       هزینه ها هم تقسیم میشه    

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
من نمیدونم چه دلیل دیگه ای لازمه برای انتخاب ؟ باباتون رو اذیت کردن بعد بابات دنبال ارثتون بودن پشتت ...

ن دو دل نیستم. ولی ی جورایی آدم انگار غرورش میشکنه ک مجبوره از خانواده پدری جدا بشه هرچند حامی نبودن. 

2738
داداشم 16 سالشه.. شوهرمم از طایفه ما نیست غریبه است. چرا زنی ک جز اون خانواده باشه مینویسه ک با کدوم ...

داداشت هم کوچیکه  ببین بنطرم با عموهاتون باشید ادما گوشت همو میخورن استخون دور نمیندازن

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
اتفاقا بد رسمی نیست.     هرکی هر کاری دلش بخواد نمیکنه.        اگر بلا ...

تایه حدودیش خوبه که هوای همو دارن ولی نه دراین حد که تو اینجور مشکلات ادم باید خودشو جداکنه برا یه طرف باشه.

یا رب العالمین
ن دو دل نیستم. ولی ی جورایی آدم انگار غرورش میشکنه ک مجبوره از خانواده پدری جدا بشه هرچند حامی نبودن ...

جدا شو ... ضمننا اونها هم غریبه نیستن که پسر عموهای باباتن یعنی در واقع همتون فامیلید.. سخت نگیر برو سمت داییت..

برو دارمت

داداشت هم کوچیکه  ببین بنطرم با عموهاتون باشید ادما گوشت همو میخورن استخون دور نمیندازن

آخه عموهام ک هیچ وقت با ما نبودن. دیگه تا بدبخت کردنمون پیش رفتن ک زمین پدرم تنها داراییمونو خاستن بی‌خبر بفروشن 

آخه عموهام ک هیچ وقت با ما نبودن. دیگه تا بدبخت کردنمون پیش رفتن ک زمین پدرم تنها داراییمونو خاستن ب ...

چرا میخواستن بفروشن حق ندارن

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706