2737
2734
عنوان

جدا شدن عموهام از دایی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 126 پست
نامرد نباشین دیگه.دایی پشتتون بوده برین با داییا.وقتی با پدرتونم خوب نبودن عموها چرا کاسه داعتر از ا ...

آره دیشب همش با خواهرم بحث داشتم خواهرم با اینکه توی مشکلات همش داییم باهاش بود ولی میگه ن اسم پدرم. در حالی ک پشتیبان مناسبی نیستن ولی دایی‌هام و پسر دایی هام بدجور با ما بودن مخصوصا من

این دیگ  ربطی به عرب و رسم و رسومات نداشت .. من خودم عرب هستم  چنین رسمی ندیدم . دایی هام چون از لچکی کاری به کار ما نداشتن من هم رابطه ندارم. چند وقتی هم با عموها می مشکل دارم نمی رم سمتشون ولی اگر اتفاقی  بی افت ه واسم طایفه موظف پشتم باشه . حالا شما ببین مشکل عموها تو با شما چیه؟

قربان وفای سگ ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه.. خانواده. کلی باید ی طرف باشه یا اینور یا اونور.. من فکرشو ک میکنم دیدم عموهام هیچ کاری واسم ...

شما برای این انتخاب به سابقه شون اشاره کن نمیدونم دلیل خواهرتون چیه برای زیر پا گذاشتن داییهات فکر کنم از اوناس که به این معتقده مادر رهگذره چون فکر نمیکنه مادرتون و داییهاتون تحقیر میشن و خانواده ی باباتون براش مهمه در حالیکه حتی به بابای خدابیامرزت هم رحم نکردن و کتکش زدن همین دلیل آخر کافیه من یکی بدون اجبار به انتخاب برای همیشه مسببان این حرکت رو زیر پام بزارم .

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2728

معمولا ما عربا میرن سراغ عموها و لی ما با عموهامون مشکل داریم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

با این همه محبت و مهربونی که دایی ها در حق شما کردن و عموها هیچی بازم میپرسید کدوم طرفی برید 

ببخشید واقعا قدر نشناسید که تو دوراهی انتخاب موندید 

داییتون سنگ رو یخ میشه اینقدر هواتون رو داشته شما برید سمت عموهای بی محبت 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
اخه مگه ادم تو کاغذ فامیله.. ادم با خون فامیله..  این چه رسمیه اخه یعنی یه تیکه کاغذ به شم ...

اره با تیکه کاغذ

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2738
اخه مگه ادم تو کاغذ فامیله.. ادم با خون فامیله..  این چه رسمیه اخه یعنی یه تیکه کاغذ به شم ...

عزیز چرا توهین میکنی.. چه ربطی ب عرب بودن داره. مشکل اینه ک قومی ک باعث دشمنی  توی طایفه میشه رو از فامیل برکنار میکنن ک فامیل در آرامش باشه. 

خانم منم اهوازیم ولی عرب نیستم رسم عجیب غریب هم نداریم اهوازم مثله خیلی از شهرای دیگه بعضی از نژاد ه ...

عزیزم من اصالتا سمنانی هستم مادربزرگم شمالی با همسرم بخاطر مأموریت کردستان زندگی کردم با صدتا قومیت همسایه بودم خالم هم سه سال اهواز زندگی کرد اینو میدونم خودم ارشد تاریخ دارم مطالعه کردم میدونم که میگم از اهواز. لطفا ناراحت نشید

عموهام خیلی نادرستن.من نمیتونم زحمتهای داییمو فراموش کنم و برم با اونا.. بنظرتون کارم درسته؟؟ چون پش ...

من به شخصه اونکه توسختی وبدبختی کنارم بوده رو حتی به خواهروبرادرم ترجیح میدم بالاخره اینکه فلانی دادشت هست سال به سال نمیبینیش اما اون غریبه هست هرکم وزیادی داری کمکت هست پس به دادشم ارجحیت داره ادم بازم سختی ومشکلات داره اگه تا حالا دایی هات بودن پس من بعدم هستن پس بادایی هات باش پدرت که فوت شده دیگه ضرری بهش نمیزنی

آره دیشب همش با خواهرم بحث داشتم خواهرم با اینکه توی مشکلات همش داییم باهاش بود ولی میگه ن اسم پدرم. ...

بعدم داییا و عموها پسرعموعن دیگه درهرصورت فامیل باباتن چه اینور چه اونور.شما با داییات باش خواهرتم خود داند

2706