2703
2553
عنوان

جدا شدن عموهام از دایی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 126 پست

قطع صله رحم از نظر اسلام حرامه 

اگه مسلمونید رابطه ها باید طوری باشه که سالی یه بارو سلام علیک داشته باشید باهم

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که خانمی بزار مردها جداشن خانمها جدا نشن

نمیشه.. خانواده. کلی باید ی طرف باشه یا اینور یا اونور.. من فکرشو ک میکنم دیدم عموهام هیچ کاری واسم نکردن ولی داییم خیلی.. از ی طرف خواهرم میگه اسم پدرمو خرد میکنی. در حالی ک خوده پدرم روز خوش ازشون نداشت و توی ی روز ب پدرم حمله کردن و زدن بابامو و مریضش کردن.. خواهرم منطقی میگه؟؟ من میگم بابام خودشم ناراضی بود چرا برم با اونا اخه

2720
من متاهلم 😅. خیلی بده اینجوری هرچند عموهام هیییییچن این وسط. داییم خون دل خورد واسمون

خب عزیزم نباید بفهمه خون دل خوردنش بی ثمر نبوده ؟من جای شما باشم بدون شک داییهامو انتخاب میکنم مخصوصا اینکه عموهات برادریشونو ثابت نکردن

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
من متاهلم 😅. خیلی بده اینجوری هرچند عموهام هیییییچن این وسط. داییم خون دل خورد واسمون

خوبه خودتم همش میگی😶

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2714

با این اوصافی که شما گفتید دایی هات رو انتخاب کن

این عموهای شما که بود و نبودشون فرقی نداره

حداقل دایی هات رو انتخاب کن که پشت و پناهت باشن

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
کلا اهوازیا رسم عجیب غریب زیاد دارن

شما از کجا میدونی ؟هر ملیتی ممکنه رسم عجیب و غریب داشته باشن

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

استارتر ببخشیدا ولی چون پدرتو زدن و پدرت دله خوش ازشون نداشت و داییت پشتتون بود برین سمت داییت.فقط متأسفم برای کشورخودم با این رسوم غلطش که مسلمون از مسلمون باید رو برگردونه بجای دست هموگرفتن و مشکل حل شدن و وساطت این میشه راه حل. همین

اخه مگه ادم تو کاغذ فامیله.. ادم با خون فامیله.. 

این چه رسمیه اخه

یعنی یه تیکه کاغذ به شما میگه با کی رفت و امد کنید؟؟

واقعا که عربینا..

حالا که اینطوره با معلومه با داییت که پشتتونه همیشه

2706