2733
2739
عنوان

امر خیر

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 33 پست
فقط سعی کن روابط اجتماعیتو وسیعتر کنی بعدم بروز باش از همه لحاظ

آره باید همینکارو کنم

خلاصه که خدا خیرت بده که داری همچین کاری میکنی برای منم دعا کن

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
آره والا منم بد نیستم حالا نمیخام از خودم تعریف کنم ولی بد نیستم ولی اصلا خواستگار ندارم

یهو دیدی یکی امد که چشات از تعجب زد بیرون بخدا دیدم که میگم مطمئن باش عزیزم ایشالا خوشبخت بشی

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یهو دیدی یکی امد که چشات از تعجب زد بیرون بخدا دیدم که میگم مطمئن باش عزیزم ایشالا خوشبخت بشی

خدا از زبونت بشنوه به خدا انقد تنها و خستم که از غر غر کردنام خانوادمم عاجز شدن ولی دست خودم نیس خیلی عصبیم

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2728
خدا از زبونت بشنوه به خدا انقد تنها و خستم که از غر غر کردنام خانوادمم عاجز شدن ولی دست خودم نیس خیل ...

ناراحت نباش مگه چند سالته

ناراحت نباش مگه چند سالته

19سالمه ولی اندازه ی یه آدم 70ساله خستم😔

19سالمه ولی اندازه ی یه آدم 70ساله خستم😔

اوووه جمع کن جمع کن حالا من فکر کردم یه ۳۵ سالی داری خجالت بکش برو بازیتو بکن بچه نا امید نباش تو هنو سنی نداری که😂😂😂

2740
اوووه جمع کن جمع کن حالا من فکر کردم یه ۳۵ سالی داری خجالت بکش برو بازیتو بکن بچه نا امید نباش تو هن ...

کاش اینجوری بود که تو میگی

بخدا 4ساله دارم عین خر کار میکنم الان بزرگترین آرزوم اینه که بخابم

کاش اینجوری بود که تو میگی بخدا 4ساله دارم عین خر کار میکنم الان بزرگترین آرزوم اینه که بخابم

عزیزم اشتباه نکن خب بخواب کار نکن تو هنو اول نوجوانیته 

عزیزم اشتباه نکن خب بخواب کار نکن تو هنو اول نوجوانیته 

خب شما که  از زندگی من چیزی نمیدونی .بیخیال ببخش شماروهم اذیت کردم

آره والا منم بد نیستم حالا نمیخام از خودم تعریف کنم ولی بد نیستم ولی اصلا خواستگار ندارم

عزیژم برادر منم سنتی ازدواج نکرد دوستی کرد 

الان کمتر پسری سنتی ازدواج میکنه اگه واقعا شوهر میخوای دوستی کن و تو همون دو سه ماه اول بگو ازدواج اگه قبول کرد بگو اقدام کنه ، اگه بهانه اورد بیخیال باز نفر بعدی 

البته نه با هرکسی ، با کسی که میپسندی بلخره یکی میشه مطمعن باش 

دوستای من همینن ازدواج هم کردن یا دارن میکنن

عزیژم برادر منم سنتی ازدواج نکرد دوستی کرد  الان کمتر پسری سنتی ازدواج میکنه اگه واقعا شوهر می ...

وای نه از هرچی دوستیه متنفر شدم ،یبار بایکی دوس شدم خانوادم میگفتن خرابی😔 هنوز که هنوزه اعتمادتشون بهم مثل روز اول نشده

وای نه از هرچی دوستیه متنفر شدم ،یبار بایکی دوس شدم خانوادم میگفتن خرابی😔 هنوز که هنوزه اعتمادتشون ...

وااا مال کدوم شهری؟ 

خراب 😂😂😂😂 خراب ینی چی 

سال هاست این چیزا رو نشنیدم . پس بمون تو خونه دوست گلم 

چون پسر درست و حسابی نمیمونه که مادرش چادر بسر ازین خونه به اوون خونه بره براش 

مگه جنس و کالا هستی که منتظر بمونی یکی بیاد بگیرتت ببرتت 😐😐😐😶😶😶😆

وااا مال کدوم شهری؟  خراب 😂😂😂😂 خراب ینی چی  سال هاست این چیزا رو نشنیدم . پس بمون تو ...

خیلی بی ادبی دوست عزیز ،اینکه تفکر شما با ما فرق داره دلیل نمیشه که بخندی و مسخره کنی ،هرکسی تفکر خودش رو داره لطفا انقد راحت قضاوت نکن و نظر نده ،اتفاقا چون کالا نیستم نمیخام باکسی دوست بشم وگرنه میتونم بایکی باشم بعدشم اون دوروز بعدش بره سراغ یکی دیگه،ولی من صبر میکنم تا یه نفر بیاد که توی قلبش و فکرش فقط و فقط من باشم ،لطفا اگه مخالفی ریپلی نکن اصلا حوصله ندارم باهات جر و بحث کنم