2733
2734
عنوان

امر خیر

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 33 پست
خیلی بی ادبی دوست عزیز ،اینکه تفکر شما با ما فرق داره دلیل نمیشه که بخندی و مسخره کنی ،هرکسی تفکر خو ...

ینی چی دو روز بعدش ول کنه ؟  خب بکنه ، اتفاقی نیفتاده 

شما نشستی یک کنار توقع معجزه داری 

باید حرکتی ، اشنایی ، فعالیتی ، مگه من گفتم تن به دوستی های موقت بده 

خوبه بیست سالت هست اینقد دغدغه ازدواج داری 😂😂😂😂 

ایشالا بزرگ شی بری خونه بخت 

ینی چی دو روز بعدش ول کنه ؟  خب بکنه ، اتفاقی نیفتاده  شما نشستی یک کنار توقع معجزه داری& ...

شما ازاین آدمای حق به جانبی هستی که بحث کردن باهات مثل حرف زدن بایه آدم کر هس ،پس بهتره هیچی نگم بهت و بگم باشه شما درست میگی😏

بعدشم خانم عزیز چرا انقدر راحت قضاوت میکنی؟توچی میدونی از زندگی و شرایط من؟😔 امیدوارم خدا هیچوقت تو شرایط من قرارت نده، بعدم اینو بگم که آره منتظر معجزه ام چون کل زندگیم خدا معجزه کرده برام ایندفعه هم توکلم به خودشه ،لطفا دیگه هیچکس رو انقد راحت قضاوت نکن و بهش راهنمایی غلط نده و نخاه عقاید خودتو بزور تو حلقش فرو کنی،خواهشا دیگه ریپلی نکن چون جوابتو نمیدم😊

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ازاین آدمای حق به جانبی هستی که بحث کردن باهات مثل حرف زدن بایه آدم کر هس ،پس بهتره هیچی نگم بهت ...

راهنمایی غلط 😶😶😐😯فک نمیکنی خودت بیشتر قضاوت کردی ، اوون از خراب گفتن اینم از این 

ای جوون لیته اینده بخورمت 😂😂😂😂😂😂😂

برو پی درس و پیشرفت. 

توهم لطف کن جانماز اب کش نباش 

راهنمایی غلط 😶😶😐😯فک نمیکنی خودت بیشتر قضاوت کردی ، اوون از خراب گفتن اینم از این  ای جوون ...

من گفتم خانوادم به خودم میگن خراب منظورم با کسی نبود که

من غلط بکنم کسیو قضاوت کنم ،من خودم از همه ی خرابا خرابترم از همه ی بدا بدترم از همه ی گناهکارا گناهکارترم 

لطفا ولم کن ریپلی نکن ،خواهشا دیگه چیزی نگو😔😔😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2728